Ne kadar yalnızsın testi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hayatımda gördüğüm en boş test olabilir. 🤣
Evet dostlar, dışarıya bol bol çıkan birisi, çektiği fotoğrafları paylaşıyorsa kesinlikle yalnızdır. Tartışmaya kapalı.

Güncelleme: Konu sahibi "Mutluww" imiş. Şaşırmadık tabiki, al muz.🍌

Aga 80 puan ama yakın zamanda bir bilgisayar toplayacağım muhtemelen 120 puanım var.

20 puan: Dışarıya 2 haftada bir çıkıyorum. (Eğer dışarıya çıkacak arkadaşınız yok ise çok nadir çıkarsınız)
20 puan: Twitch yayınları izliyorum. (İnsanlar yalnız hissettiği zaman çoğunluğun olduğu yerlere gider)
40 puan: Aldığım bilgisayar 4 bin TL'den pahalı. (Eğer dışarıda bir hayatınız yok ise büyük ihtimal pahalı bir bilgisayar alırsınız)
40 puan: Futbol takımı tutuyorum. (İnsanlar hayatları sıkıcı olduğu zaman futbol gibi spor dallarına yöneliyor)
40 puan: Sosyal medya hesabım var. (Kendini başka insanlara göstermek isteyen biri büyük ihtimal yalnızdır)

0-20 puan: Durumunu çok iyi, bu hayatı seviyorsunuz!
20-40 puan: Sanırım çocukluğunuz kötü geçti.
40-80 puan: Acilen bir psikologa gitmeniz lazım!
100+ puan: Allah kurtarsın.

Evet dostlarım sizin için hazırladığım test bu şekildeydi umarım herkes 0-20 puan aralığındadır.
Tamam, hepsi var ama, parantez içi ile alakası yok.
1- Korona var diye çıkmıyorum.
2- Sadece eğlenmek için izliyorum.
3- İşlemleri 30 saniyede yaptığından sıkıldığım için aldım.
4- Sadece Trabzonsporu severim, nedenini bilmiyorum.
5- Sadece mizah sayfaları takip ediyorum.
Kısacası bakış açısı.
Neyse Allah kurtarsın beni de.

Yaratan Allah kurtarırda elbet.

''40 puan: Futbol takımı tutuyorum.'' ? Taraftarla beraber maça gidip tuttuğun takım sayesinde arkadaş edinebilirsin. Bence yalnızlık göstergesi değildir :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı