Ne kadar yulaf yenmeli?

erdmee

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, 178cm 70 kiloyum ama göbeğim var yani anlayacağınız vücudum skinny fat, 1 haftadır cips kola çekirdek gibi yağ yapan ürünleri tüketmiyip şeker sayısını azalttım ama kalori açıklarında aşırı derece acıktığım ve protein ihtiyacını bir nebze gidermesi için yulaf aldım. İnternetten videolarını izledim ve ben az önce pişirmeden 3 dolu dolu yemek kaşığı yulaf + 1 bardak süt ve 1 tane muzu tamamen ezerek karıştırdım. Tadı muazzam oldu ama bitirdiğimde hiç doymuş gibi hissetmediğimi fark ettim. Sizce ne gibi bir yulaf yapıp yemeliyim ve ayrıca başka ne gibi önerileriniz var skinny fatlikten kurtulmak için?

Merhaba, 178cm 70 kiloyum ama göbeğim var yani anlayacağınız vücudum skinny fat, 1 haftadır cips kola çekirdek gibi yağ yapan ürünleri tüketmiyip şeker sayısını azalttım ama kalori açıklarında aşırı derece acıktığım ve protein ihtiyacını bir nebze gidermesi için yulaf aldım. İnternetten videolarını izledim ve ben az önce pişirmeden 3 dolu dolu yemek kaşığı yulaf + 1 bardak süt ve 1 tane muzu tamamen ezerek karıştırdım. Tadı muazzam oldu ama bitirdiğimde hiç doymuş gibi hissetmediğimi fark ettim. Sizce ne gibi bir yulaf yapıp yemeliyim ve ayrıca başka ne gibi önerileriniz var skinny fatlikten kurtulmak için?
Doymadıysanız bidaha yapıp yiyin. Kilo almak = kalori fazlası. Bunu biliyorsunuz zaten yiyin yiyebildiğiniz kadar. Blender'iniz varsa shake tarifleri de bakabilirsiniz bol kalorili.

Yulafları sabah yumurtanın yanında tüketebilirsin skinny fatten kurtulmak için de zaten basit bol protein ve yeşillikli beslenip ağırlık antrenmanı yapmak lazım.

Doymadıysanız bidaha yapıp yiyin. Kilo almak = kalori fazlası. Bunu biliyorsunuz zaten yiyin yiyebildiğiniz kadar. Blender'iniz varsa shake tarifleri de bakabilirsiniz bol kalorili.
hocam ben az yiyip doymak istiyordum ne dediğinizi tam anlayamadım daha doğrusu.

vücütlarımız hemen hemen aynı 1 ay önce 78 kiloydum zayıf görünümlü büyük göbekliydim,diyete basladım 1 ayda 73 kg ye düştüm sadece bel ve göbek bölgemde kayıp oldu düzenli spor yaptıgımdan kaybettigim kilonun bi kısmını kasa çevirdim.Yulaf için önerim ise;
3 Haşlanmış yumurta (Sarısı ile),1 yeşil biber,1 salatalık,varsa yagsız peynir.
3 yemek kasıgı yulafı cezveye koy,1 çay bardagı sür ile pişir,süt kaynayınca lapa kıvamına gelicek süt çekicek iyice bi kaseye koy üzerine 1 muz dilimle,üzerine az biraz tarçın(Damak tadına göre kakaoda ekleyebilirsin cok az).kahvaltıyı bu sekilde deneyebilirsin.
Yada;

6 Yemek kaşıgı yulaf,2 yumurta,1 muz,1 çay bardagı süt,1 tam ölcek kakaolu protein tozu
bunları blendra koy iyice ögüt hafif sıvı kıvama gelince krep tavasına koyup pankek yap.inanılmaz lezzetli oluyor yanında 2 tanede yumurta haşla.büyük ölçüde proteinde almıs oluyorsun.Şekeride tamamen kes cok kısa sürede istedigin sonucu elde edebilirsin.

Yulaf yemek zorunda değilsin, süt ürünlerini de abartma.

Yeni konular

Geri
Yukarı