Ne olacak bu insanlardaki anlamsız ego çaresizliği?

Kuryeden gelirken sigara istenmesini doğru bulmuyorum, bu Corona içinde de markete girip bir de prezervatif istemis eleman. Çiğ kofteci de prezervatif almaya utandığını söyleyip videoya alarak ezik bir tepki vermis. Burada cağ dışı hareket yok, sadece 2 aptal var.

Video kurgu bu arada... Böyle saçma sapan seylere kafa yormayin arkadaşlar.
Çiğköfteci nasıl aptal ve ezik oluyor anlamadım. Neyin kafası bu?

Instagram kullanmanı geçtim bunu normal bulduğundan dolayı engellemesi normal, bende olsam bende engellerim.

Utangaç olabilir? Hangi utangaç insan ezik ve aptal oluyor?
Cinsel ilişkiye girmek için korunmak şart. Prezervatif almakta anormal bir şey yok. Kasiyer kimseyi yerden yere vurmuyor, kimse sorgulamıyor "niye aliyorsun?" diye... Kasiyer de kendisine alıyordur emin ol. Annen baban da kendisine zamanında almışlardır. Parasini verip alıp geçiyorsun, bundan utanan ve üstune bu konudan dert yanıp videoya alan bir insan eziktir. Bu kadar basit. Aptal olmasını da buradan çıkarabilirsin.

Cinsel ilişkiye girmek için korunmak şart. Prezervatif almakta anormal bir şey yok. Kasiyer kimseyi yerden yere vurmuyor, kimse sorgulamıyor "niye aliyorsun?" diye... Kasiyer de kendisine alıyordur emin ol. Annen baban da kendisine zamanında almışlardır. Parasini verip alıp geçiyorsun, bundan utanan ve üstune bu konudan dert yanıp videoya alan bir insan eziktir. Bu kadar basit. Aptal olmasını da buradan çıkarabilirsin.
Öncelikle babayı karıştırmayın. Belki insanlar ki ülkemizde çok var, evlenmeden ilişkiye girmeyi doğru bulmuyorlar?

Öncelikle babayı karıştırmayın. Belki insanlar ki ülkemizde çok var, evlenmeden ilişkiye girmeyi doğru bulmuyorlar?
Kimseyi karıştırdığım yok, örnek verdim. Dediğim gibi kimse prezervatif alan birini sorguya çekemez. Herkes kendi işine bakabilir. Cümlelerimi burada sonlandırıyorum, zira konuyu başka yerlere çekiyorsun. Umarım kendimi ifade edebilmişimdir.

Kimseyi karıştırdığım yok, örnek verdim. Dediğim gibi kimse prezervatif alan birini sorguya çekemez. Herkes kendi işine bakabilir. Cümlelerimi burada sonlandırıyorum, zira konuyu başka yerlere çekiyorsun. Umarım kendimi ifade edebilmişimdir.
Konuyu başka yere çekmiyorum hocam. Sadece demek istiyorum ki belki işte o namus meseleleri falan var ya. Çiğköftecinin yaşadığı yerde öyle meseleler vardır adam utanıyordur.

Geri
Yukarı