Ne Ticareti Yapabilirim?

XxToprakMamixX

Kilopat
Daha fazla  
Ticareti seven bir insanım. Çocukluğumdan beri hep bir şeyler satarım. Artık kullanmadığım şeyleri, elden çıkarılan şeyleri, çöpe gitmekten kurtardığım şeyleri... Çocukluğumdan beri bir şeyler tedarik edip veya üretip satmak istiyorum. Eskiden Çin'den bir şeyler getirip satma fikrim vardı o da artık mümkün görünmüyor. Giymediğim şeylerin satılabilecek olanlarını satıyorum. Güzel bir zevkim, stilim var. Dikiş makinesi ve diğer gereksinimleri her ne ise onları alıp giyim ürünleri yapıp satmak istiyorum ama bu işler nasıl olur, neler gerekir, mümkün müdür? Veya ticaretini yapabileceğim başka neler var?

Tecrübe ve makine. Eğer bunlar sende varsa seni tutan birşey yok.

Letgo'dan ve Gardırop vardı sanırım kıyafet alım satımı için.

Tecrübe ve makine. Eğer bunlar sende varsa seni tutan birşey yok.

Letgo'dan ve Gardırop vardı sanırım kıyafet alım satımı için.
Dolap'ı kullanıyorum ben. Mesela ben dikiş makinesi alıyosun bitiyor sanıyordum ama o sadece dikmek içinmiş, kumaş örmek yani elbiseyi yapmak için overlok makinesi mi ne öyle bir şey lazımmış doğru mudur? Ve bunları alsam youtubedan izleyerek, araştırarak küçük küçük başlarım zamanla tecrübe edinir diye düşünüyorum ben.

Dolap'ı kullanıyorum ben. Mesela ben dikiş makinesi alıyosun bitiyor sanıyordum ama o sadece dikmek içinmiş, kumaş örmek yani elbiseyi yapmak için overlok makinesi mi ne öyle bir şey lazımmış doğru mudur? Ve bunları alsam youtubedan izleyerek, araştırarak küçük küçük başlarım zamanla tecrübe edinir diye düşünüyorum ben.
Dikiş makinesi kendi kendine kumaş yaratıp dikmeyecek :D Sen ve ufak çapta bir girişim yapmak istiyorsun.

Bence ciddi ciddi bu işe atılmak istiyorsan KOSGEB'den destek almaya bak.

Dikiş makinesi kendi kendine kumaş yaratıp dikmeyecek :D Sen ve ufak çapta bir girişim yapmak istiyorsun.

Bence ciddi ciddi bu işe atılmak istiyorsan KOSGEB'den destek almaya bak.
Yok canım ben öyle kredili falan değil de, kendi çapımda yapıp küçük bir sanal butik gibi satmayı düşünmüştüm. Öğrenci mesleği gibi yani.

Ovarlok makinası kumaşları birbirine tutturmak için kullanılıyor. Düz makina etiket takmak Kemer ve köprüleri dikmek için kullanılıyor. Ayrıca ilik makinası gerekecek. Düğme deliği açılması için.

@SinekTV Yok kardeşim ufak tefek şeyler satıyorum yine ama büyük bir şey yok. Şu an çok ucuz fiyata deodorant satıyorum.
@SinekTV Yok kardeşim ufak tefek şeyler satıyorum yine ama büyük bir şey yok. Ş
Ovarlok makinası kumaşları birbirine tutturmak için kullanılıyor. Düz makina etiket takmak Kemer ve köprüleri dikmek için kullanılıyor. Ayrıca ilik makinası gerekecek. Düğme deliği açılması için.
Yani sıfırdan bir kıyafet üretmek için overlok, düz makine ve ilik makinesi yeterli midir? Bence düğme deliği makinesiz de halledilebilecek bir şey.

Rampage bayiliği al ürün sat Trendyol Amazon Hepsiburada N11 GittiGidiyor gibi yerlerde satış yapınız fakat illa Rampage değil ASUS MSI da olur fakat fiyat performans anlamında en cok tercih edilen ve az sermanye isteyen bir şey olduğundan bir ihtimal olabilir.
E ticarete yonel e ticaret pazarlarında satılan ürünlere bak yorumlara bak oyle bir girişimde bulun yeni adımlarını yeni ürünler ile at.

Yeni konular

Geri
Yukarı