Ne yapabilirim?

İyi başlamışsınız. Kız büyük ihtimalle kararlı olup olmadığınızı merak ediyor. Diğer kız arkadaşlarınızın söylediği de hoşlandığınız kızın size söylemek istedikleri aslında. Kendinizi tanıtmaya çalışın, görünce selam verin, görmezseniz gidip görün öyle selam verin, sosyal medyadan da abartmadan sohbet edebilirsiniz. Sizin görünüşünüzü beğenmiş. Geri kalan, hal ve hareketlerinizle kızın aklında şüphe bırakmamak.
Diğer arkadaşlarınıza da söyleyin, kızın yanına gittiklerinde sizi övsünler.

Daha çok sana böyle böyle deyip peşinden koşmanı istemiş. İlgi istemiş gibi duruyor. İlgi isteyetek seni kullanir gibime geliyor. Sen kızı taniyor musun ki?
Karakterini falan biliyor musun? Daha çok dış görünüşüne hoşlanıyor gibi duruyor.

Daha çok sana böyle böyle deyip peşinden koşmanı istemiş. İlgi istemiş gibi duruyor. İlgi isteyetek seni kullanir gibime geliyor. Sen kızı taniyor musun ki?
Karakterini falan biliyor musun? Daha çok dış görünüşüne hoşlanıyor gibi duruyor.
Ne yalan söyleyeyim kız güzel sonrasında arkadaşlarıma sordum ve onlarda kızın saygılı akıllı iyi biri olduğunu söylediler zaten 2 dakikalık konuşmamızda da öyle kötü birine benzemiyordu ne dediğini bilen biriydi.
İyi başlamışsınız. Kız büyük ihtimalle kararlı olup olmadığınızı merak ediyor. Diğer kız arkadaşlarınızın söylediği de hoşlandığınız kızın size söylemek istedikleri aslında. Kendinizi tanıtmaya çalışın, görünce selam verin, görmezseniz gidip görün öyle selam verin, sosyal medyadan da abartmadan sohbet edebilirsiniz. Sizin görünüşünüzü beğenmiş. Geri kalan, hal ve hareketlerinizle kızın aklında şüphe bırakmamak.
Diğer arkadaşlarınıza da söyleyin, kızın yanına gittiklerinde sizi övsünler.
Peki yarın kızı yanıma alıp yüz yüze konuşursak nelerden bahsedeyim veya neler sorayım?

Ne yalan söyleyeyim kız güzel sonrasında arkadaşlarıma sordum ve onlarda kızın saygılı akıllı iyi biri olduğunu söylediler zaten 2 dakikalık konuşmamızda da öyle kötü birine benzemiyordu ne dediğini bilen biriydi.

Hocam başkasının dediği belli olmuyor. Millet başkalarına göre çok iyi karakter değişikliği yapabiliyor. Bence önce taniyin nasıl biri olduğunu ögrenin ondan sonra teklif edin.

Hocam egodan geçilmiyor uzak dur o kızdan

Merhabalar bu konu benim için önemli olmasa burada açmazdım. Öncelikle bir kızdan hoşlanıyorum ve bunun ona gidip söyledim. Kız başka bir sınıfta ve bizim sınıftan arkadaşları var. Neyse ben bu kıza açıldım ve kurduğu cümleler şöyle oldu: "sorun senlik değil ben şu anda kimseyi kabul etmiyorum hem daha seni de tanımıyorum. Sana tanımadığın biri bir anda çıkıp gelse sevgili olalım dese olur musun?" diye sordu bende "tabii ki hayır. O zaman gel tanışalım" dedim. Kız ise yeniden "yanlış anlama ben şu anda gerçekten kimseyi kabul etmiyorum ama arkadaş kalabiliriz" dedi. Neyse bizim sınıfta ki kızlar hoşlandığım kızın yanına gidip konuşuyorlar bizim sınıftaki bir kız şunu demiş "Instagram'dan yazsana hem tanışmış olursunuz" demiş. Kızda "o yazsın ben niye yazıyorum yazarsa konuşuruz" demiş. Bende öyle sosyal medya da yazışmayı sevmem. Bugüne ise kız sınıf arkadaşlarıma şunu demiş "zaten 1 haftaya kadar peşimi bırakır" tarzında bir cümle kurmuş galiba. Ama her zaman bana bakıp duruyor anlamadım ne istiyor. Ne yapabilirim veya arkadaş olup tanışıp mı kaynaşmayım sizden fikir almak istiyorum.

Geri
Yukarı