Ne yaparsam yapayım kilo alamıyorum

h3hus

Centipat
Yer
Balıkesir/Edremit
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci Intel(R) Core(TM) i3-10105F CPU @ 3.70GHz, 3696 Mhz, 4 Çekirdek, 8 Mantıksal İşlemci

Yüklü Fiziksel Bellek (RAM) 8,00 GB

Sistem Üreticisi BIOSTAR Group
Sistem Modeli H510M

Harici Ekran Kartı Palit GTX 1650 GP NE6165001BG1-1175A 128 Bit GDDR6 4 GB Ekran Kartı
Meslek
DC MOD
1.81 boyum var. Aç karna 56 tok karına 58-60 kiloya kadar çıkıyorum. Her gün 4 öğün yemek yiyorum. Yemek yememden sonra 2-3 saat geçince geri acıkıyorum. Artık ciddiye almaya başladım. En yakın zamanda hastaneye gideceğim. Her akşam yatmadan önce 1 paket cici bebe yiyorum ama yok 1 gram kilo alamıyorum. Aksine zayıflıyorum. Şu ana kadar hiçbir sağlık sorunum da yoktu. Ne yapmalıyım?

1.81 boyum var. Aç karna 56 tok karına 58-60 kiloya kadar çıkıyorum. Her gün 4 öğün yemek yiyorum. Yemek yememden sonra 2-3 saat geçince geri acıkıyorum. Artık ciddiye almaya başladım. En yakın zamanda hastaneye gideceğim. Her akşam yatmadan önce 1 paket cici bebe yiyorum ama yok 1 gram kilo alamıyorum. Aksine zayıflıyorum. Şu ana kadar hiçbir sağlık sorunum da yoktu. Ne yapmalıyım?

Hocam pek bir bilgim yok ama aklımda kalan gördüklerimi söyleyeyim, sporculardan birisi cici bebeyi pekmezle karıştırıp yiyordu, gainer kullanabilirsiniz özelliklede yemeklerinizden sonra için kalorisi fazladır.

Bir çok tavsiye gelir zaten ama bence zaten cici bebe yiyip, 4 öğün yemekle birlikte bile kilo alamıyorsan metabolizman çok hızlıdır. Onun için spora gidip, daha da acıkıp direk karbonhidrata abanabilirsin tabii proteinle birlikte. Diğer seçenekte dediğin gibi doktora gitmek daha mantıklı bence.

Hocam pek bir bilgim yok ama aklımda kalan gördüklerimi söyleyeyim, sporculardan birisi cici bebeyi pekmezle karıştırıp yiyordu, gainer kullanabilirsiniz özelliklede yemeklerinizden sonra için kalorisi fazladır.

Hocam her akşam yatmadan önce 1 paket cicibebeyi Mixer bal fındık fıstık muz ceviz bal pekmez karıştırarak yiyorum ama fayda etmedini düşünüyorum olmadı gainer geçmeyi planlıyorum.

Birçok tavsiye gelir zaten ama bence zaten cici bebe yiyip, 4 öğün yemekle birlikte bile kilo alamıyorsan metabolizman çok hızlıdır. Onun için spora gidip, daha da acıkıp direk karbonhidrata abanabilirsin tabii proteinle birlikte. Diğer seçenekte dediğin gibi doktora gitmek daha mantıklı bence.

Spor daha önceden gidiyordum ama şu an vaktim yetmediğinden dolayı gidemiyorum evde barfix çubuğum veseyra var günde düzenli olarak 5 set 10 tekrar eşliğinde yapıyorum. En son doktara gittiğimde sıkıntı yok demişti ye alırsın tarzı vesaire pek takmadı gene gideceğim çünkü artık iyice kafaya taktım.

BAZAL METABOLİZMA HIZI (BMR)
1616.25 Kalori / Gün

Hocam herhangi bir internet sitesinden BMR'ınızı hesaplayıp sonuçlarını buraya atar mısınız?
BAZAL METABOLİZMA HIZI (BMR)
1616.25 Kalori / Gün

Yeni konular

Geri
Yukarı