Neden 1.Dünya savaşındaki Türkiye'yi anlatan bir oyun yok?

Paul Walker

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Sadece nazi nazi nazi başka bir şey yok, CoD Osmanlı diye bir oyun çıkabilir bence en çok oynanan CoD bile olur. Uzun soluklu bir oyun emirleri Atatürk'ten aldığımız bir oyun o zamanki zorlugumuzu anlatan bir oyun neden yok?

Son düzenleyen: Moderatör:
1.Dünya savaşında nazi yoktu? Savaştan 20 yıl sonra falan kuruldu Nazi partisi.

Kendi tarihleri varken bizim tarihimizi anlatmazlar, biz oyun çıkartmadıkça unut bu fikri. İlgi çekici değil diğer milletler için. Tükler için CoD çıkartmaları lazım. Kazanç elde edemezler.

Son düzenleme:
Sadece nazi nazi nazi başka bir şey yok, CoD Osmanlı diye bir oyun çıkabilir bence en çok oynanan CoD bile olur. Uzun soluklu bir oyun emirleri Atatürk'ten aldığımız bir oyun o zamanki zorlugumuzu anlatan bir oyun neden yok?
Doğrusunu söylerdim ama bu yüzden hapse bile girebilirim. Şaka bir yana çok bir şeyi yok çünkü yani bence?

CoD Osmanlı diye bir oyun çıkabilir bence en çok oynanan CoD bile olur.
Bunu neye dayanarak söylüyorsun? ABD'liler de baylıyordu Osmanlı olarak oynamak için. Ya hepsini geçtim ülkede gençlerin oyun alacak parası yok, sadece TR pazarına hitap eden oyun mu en çok satan olacak?

Kazanç elde edemezler.
Hepsine katılıyorum ama bu kısım hariç. COD tuvalette dışkı olarak görev yaptığımız bir oyun bile çıkarsa satar. COD'un satmadığı bir dönem hatırlamıyorum. Her ay 60 Dolar'dan yenisini çıkarsalar yine satar. Garip bir kitlesi var.

Sadece nazi nazi nazi başka bir şey yok, CoD osmanlı diye bir oyun çıkabilir bence en çok oynanan CoD bile olur. Uzun soluklu bir oyun emirleri Atatürk'ten aldığımız bir oyun o zamanki zorlugumuzu anlatan bir oyun neden yok?

Hocam siz 2.dünya savaşını kastediyorsunuz sanırım eğer öyleyse 2.dünya savaşına Türkiye'nin bir etkisi yok ama 1.dünya savaşını kastediyorsanız Battlefield 1 var ve sizin dediğiniz gibi bir oyun diğer insanlar için ilgi çekici olmayacağı için para kazanamazlar o yüzden böyle bir oyun yapmazlar diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı