Neden AMD sistem ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ProofStriker06

Hectopat
Daha fazla  
Neden Amd tabanlı bir sistem. O fiyata İ5 4460 veya İ5 6500 alınabilirdi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Neden Amd tabanlı bir sistem.O fiyata İ5 4460 veya İ5 6500 alınabilirdi.
Ne için kullandığını bilmeden bunu söylemen hatalı. :) Belki önemsediği gerekli olan Ghz.
Şahsen char kasmak amaçlı 20 oyun açıp Ghz yetersizliği çektiğim çok oldu.

Bakman gereken ne için lazım bu işlemci. Cebimden ne çıkıyor ne alıyorum. Bütçem ne kadar?

İster Skylake 6300 al ister Amd Fx 3850 al. Ekran kartın rol oynuyor oyunlarda.
(Çöp işlemciler için geçerli değil.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Verilecek tek cevap var "keyfimin kahyası mısın".
Öncelikle başlığı yanlış okumuşum özür dilerim ikinci olarakda burada insanlara bi tavsiye veriyoruz alıp almamak yine ona kalmış klavye artistliğine gerek yok.

@ProofStriker06 : Dostum önerin için teşekkür ederim lakin öyle bir dile getirmişsin ki Amd 8350 İşlemci Çöpmüş gibi. Hiç bir işlevi ve özelliği yokmuş gibi. Anlayabiliyorum intel sevdalısı olduğunu lakin beni bugüne kadar, oynadığım hiç bir oyunda yarıda bırakmamıştır amd. Ki oyun amaçlı bir bilgisayar olduğundan, açıkcası ekran kartından, ram'inden, işlemcisinden tut her parçasına güvendiğim için buraya bu konu açmış ve bu kadar insanın önüne sunmuş bulunuyorum. Eğer okuduysan yukarıda önceden belirttiğim ayarlarda çağımızın çoğu oyunlarını da oynamıştım. Şimdi ben bunun yerine gidip i5 bir işlemci alsaydım, 4790. Bu sefer sen derdin ki ee peki dostum herkes D4 ya, Skylane neden geçmedin diye ? Anlatabiliyor muyum önemli olan kasanın içi mi performansı mı ? Amd 8350 diye WD, Gta 5 Oynamadı mı Ultra, High ayarlarda rahatça ben ona bakıyorum. Aksi halde buraya Gtx 980 ti, İntel 6700k da koyabilirdik yeter ki gönlümüz kadar paramız olsun ^^ İyi akşamlar dilerim.

Ekleme : Belirttiğim monitörümü, klavye, mouse ve kulaklığımı alıcı kişiye bütün olarak 2500'den vermeyi düşünüyorum pazarlık, takas, get geçerli değildir alıcının bizzat bilgisayarı denemesinide isterim arzusu varsa yoksa. Komple bir sistemi 2500'den alabilirsiniz. İyi akşamlar

Öncelikle başlığı yanlış okumuşum özür dilerim ikinci olarakda burada insanlara bi tavsiye veriyoruz alıp almamak yine ona kalmış klavye artistliğine gerek yok.
Klavye artistliği mi ? :) Böyle bir hata yaptığınız için gelip şiddetmi uygulamamızı bekliyordunuz bizden ?

Burada çıkan saçma tartışmalar için bu konunun silinmesini rica ediyorum başka başlıktan devam edeceğiz lütfen oraya'da sıçramasın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı