Neden anime izlenir veya oynanır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@Monolova Siz bir şeyleri yanlış anlamışsınız galiba. Trigger falan yok. Karşı atak veya sitem olarak falan da yazmadım. Zaten Triggerlansam şunu yazmam :
Anime izleyen kitle ile Anime ve Japonya bağımlısı kitle arasında ayrım yapabiliyorsunuz. Ben Anime izleyen kitledenim ve konu sahibi @Arda_Animations'a kendi izleme nedenimi söyleyeyim
Anime izleme sayımı da zaten sana değil konu sahibine hitaben yazdım. "Bu kadar Anime izledim ama internetteki toksik kişilerle hiç alakam yok" manasında izlediğim sayıyı belirttim.

Mesajın bu kısmı işte sitem içeriyor. Seni forumda daha önce de gördüm. Bir agresiflik ve üstüne alınma var galiba sende. Bunu da geçtim sanırım Türkçe okumayı bilmiyorsun?
Hocam ben izledim, beğendim.12. bölümden sonrası zaten ilk tadını vermemişti (3 ve 4. sezonlar hariç) ama yine de tavsiye edilebilecek bir anime bence. Ayrıca adam yeni başlıyor ne önerecektim ki? Burada benim de çok derin bir izleyici olmamamın da bir etkisi var tabi. Beğenme ihtimalinin yüksek olduğunu düşünüyorum. Düz aksiyonlu, biraz da aşk olan anime işte.

@Arda_Animations sizden son ricam, lütfen "Şimdi berbat bir şey izleyeceğim." diye kendinizi şartlandırarak izlemeyin. Böyle yaparsanız zaten beğenmemeniz çok normal olur. Keyfinize bakın.
Siz beğenmiş olabilirsiniz, lafım yok. Ama ilk defa Anime izleyecek birisi için SAO önermek pek mantıklı değil. Yukarıda nedenlerini detaylıca yazdım zaten.
Ayrıca adam yeni başlıyor ne önerecektim ki?
Ben öneri yaptım. Benimki gibi öneriler yapılabilir. Önerdiğim gibi daha bir sürü Anime mevcut. Gerçi dediğiniz gibi derin bir izleyici değilseniz yaptığınız normal bir şey.

@Monolova Siz bir şeyleri yanlış anlamışsınız galiba. Trigger falan yok. Karşı atak veya sitem olarak falan da yazmadım. Zaten Triggerlansam şunu yazmam :

Anime izleme sayımı da zaten sana değil konu sahibine hitaben yazdım. "Bu kadar Anime izledim ama internetteki toksik kişilerle hiç alakam yok" manasında izlediğim sayıyı belirttim.

Mesajın bu kısmı işte sitem içeriyor. Seni forumda daha önce de gördüm. Bir agresiflik ve üstüne alınma var galiba sende. Bunu da geçtim sanırım Türkçe okumayı bilmiyorsun?

Siz beğenmiş olabilirsiniz, lafım yok. Ama ilk defa Anime izleyecek birisi için SAO önermek pek mantıklı değil. Yukarıda nedenlerini detaylıca yazdım zaten.

Ben öneri yaptım. Benimki gibi öneriler yapılabilir. Önerdiğim gibi daha bir sürü Anime mevcut. Gerçi dediğiniz gibi derin bir izleyici değilseniz yaptığınız normal bir şey.
Konu sahibi ile aynı düşüncede olduğum için alınıp/alınmayıp sizinle tartışmam doğal. Ha tabi tek fark Anime üzerinden agresif ve alınan birisi olmamam. Toksik kişilerden olmadığını belirterek alındığını kendine söylüyorsun zaten.
Derin izleyici dediğiniz şey nedir? Kime göre neye göre? Ben belirttiğim gibi her mevsim çıkan Animeleri takip eden yorumlayan birisiyim. Ayrıca Türkçe okumayı gayet iyi biliyorum, sen kelimelerini dikkatli seçersen böyle bir durum olmazdı.

Tank olan kızlardan, ağlamalı drama kadar her şey mevcut. Oyunlarını oynamıyorum, genelde gacha oluyor.
Evet. Dönüşüp tank oluyorlar.
Ben bunu bir yerden biliyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Monolova Alındığımdan belirtmedim. Çok Anime izlemiş birisi bile toksik biri olmayabilir kısmını kanıtlamaya çalışıyordum.
@Monolova Derin izleyici öncelikle belli bir sayının üzerinde Anime izlemiş olmalı. 20-30 tane ile olmaz bu iş. Bir de düzenli olarak Anime'leri izleyip/takip etmesi lazım.
Tank olan kızlardan, ağlamalı drama kadar her şey mevcut. Oyunlarını oynamıyorum, genelde gacha oluyor.
Evet. Dönüşüp tank oluyorlar.
Ben bunu bir yerden biliyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Elbette Fanmade bir şey :) Videoda kullanılan Anime "Girls und Panzer" bu arada.

@Monolova Alındığımdan belirtmedim. Çok Anime izlemiş birisi bile toksik biri olmayabilir kısmını kanıtlamaya çalışıyordum.
@Monolova Derin izleyici öncelikle belli bir sayının üzerinde Anime izlemiş olmalı. 20-30 tane ile olmaz bu iş. Bir de düzenli olarak Anime'leri izleyip/takip etmesi lazım.
Hıı anladım, derin izleyici olmuşum o zaman. Bizim gibi insanların toksit biri olmamasını kanıtlama verasimini çok uzun zaman önce bıraktım ben. İnsanların Anime izleyenler hakkında veya kişisel olarak benim hakkımda ne düşündükleri umrumda değil. Ben Clannad izleyip ağlayan, Konosuba izleyip gülen, öhm neyse. Öyle işte.

@Monolova Ben de kanıtlamaya uğraşmıyorum. Sadece konu sahibi fikirlere açık biri gibi durduğundan belirtmek istedim ki ön yargısı oluşmasın.

Ben Clannad izleyip ağlayan, Konosuba izleyip gülen, öhm neyse. Öyle işte.

🤣🤣Olması gereken de bu değil mi? Bu arada MyAnimeList hesabın varsa paylaşabilir misin? Kaç tane izledin, neleri izledin merak ettim.

@Monolova Ben de kanıtlamaya uğraşmıyorum. Sadece konu sahibi fikirlere açık biri gibi durduğundan belirtmek istedim ki ön yargısı oluşmasın.

🤣🤣Olması gereken de bu değil mi? Bu arada MyAnimeList hesabın varsa paylaşabilir misin? Kaç tane izledin, neleri izledin merak ettim.
İmzamda var zaten. Fakat fazla güncel değil. Hatırlamadığım animeler mevcut. Puanladığım animeler olana bas. Diğeri ultra güncel değil.

O oyunların hedef kitlesi Amerika'da belli bir yaşına gelmesine rağmen hala annesiyle yaşayan, izole, ezik, asosyal, bakir, kadınlardan nefret eden kısaca incel weeb'ler. Normal bir insan olup oynayan yok mu? Tabii ki var.

Aynı kitle Patreon'da da benzer oyunları yapanlara para yağdırıyor aynı kadın streamer'lara para yağdıran simp'ler gibi. O oyunların varlığı gayet olağan çünkü bu sektörde güzel para var. Nasıl Fortnite belli bir yaş kitlesini hedefliyor bu da böyle. İsteyen oynar isteyen oynar isteyen oynamaz. Tercih meselesi.
Oof, adam haklı beyler. Dağılın.

Simp kısmı biraz olmamış ama olsun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı