Neden APU tercih etmeliyiz?

Makaleler
10
Daha fazla  
Bütçesi az olup sistem toplamak isteyen ancak APU sisteme güvenemeyen arkadaşlar için güzel bir video olduğunu düşünüyorum. Bu videoya bakarak APU'nun F/P bir tercih olduğunu görebilirsiniz. Konu altında tartışabiliriz. Karşılaştırmaların çift kanal RAM ile yapıldığı eklemek istiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleme:
Ben de APU kullanıyorum ve gayet de memnunum. APU sistem olarak Game Garaj bu kategoride en iyi hizmet veren sitelerden birisi. Ayrıca çift kanal RAM takıldığı vakit gerçekten gözle görülür FPS farkları ve bilgisayarda bir hızlanma seziliyor. Eğer ki bütçesi olmayan arkadaşlar varsa bu kategorideki bilgisayarlara yönelmeli ardından arzu ederse para biriktirip ekran kartı takviyesi yapabilir.

Bütçesi az olup sistem toplamak isteyen ancak APU sisteme güvenemeyen arkadaşlar için güzel bir video olduğunu düşünüyorum. Bu videoya bakarak APU'nun F/P bir tercih olduğunu görebilirsiniz. Konu altında tartışabiliriz. Karşılaştırmaların çift kanal RAM ile yapıldığı eklemek istiyorum.

R5 3400 G alacağım bende
bu video gayet yararı oldu
bence apu sistem gayet iyi

Geri
Yukarı