Neden artık korsan serbest gibi?

baran123456

Decapat
Daha fazla  
Yani demek isdedigim eskiden bu sitede veya başka sitelerde korsan oynayanlara gram destek vermezlerdi. Oyunla ilgili hata mı oldu? "Oyun korsan mı?" derlerdi ilk başta.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani demek isdedigim eskiden bu sitede veya başka sitelerde korsan oynayanlara gram destek vermezlerdi. Oyunla ilgili hata mı oldu? "oyun korsan mı?" derlerdi ilk başta.

Eskiden bağımsızlar olmak ucuz insanlar desteklememek korsan şimdi olmak en ucuz bağımsız 300 insanlar desteklemek korsan.

Yani demek isdedigim eskiden bu sitede veya başka sitelerde korsan oynayanlara gram destek vermezlerdi. Oyunla ilgili hata mı oldu? "Oyun korsan mı?" derlerdi ilk başta.
Tek cevabı ekonomi. En basit oyunlar bile 200 TL+ olduğu dönemde bırak'ta korsana yönelelim. Örnek: Miles Morales, 5 saatlik bir hikayesi var ama oyun 1500 TL.

Neden serbest bıraktılar bilmiyorum ama çok saçma bir kuraldı zaten. Bu forumdan torrent oyun paylaşılmasına izin verilmesini beklemiyorum ama en azından korsan oyunlarla alakalı yaşanan kullanıcı sorunlarına çözüm üretmekte suç değil yani.

Ülkenin ekonomik sorunlarının artmasıyla, site kuralları güncellendi.

Artık 800₺ üstü tüm oyunlarda korsan önerileri serbest.

Hocam arabaya binmişim ama ehliyetim yok gibi oluyor bu durum biraz tüm AAA oyunları ultrada oynatacak sistemim var ancak global fiyatlandırması ne kadar uygun olsa da ülkemizdeki ekonomiden dolayı fiyatlar herhangi bir oyun için çok pahalıya geliyor. Bu yüzden ben indirimde alınabiliyorsa eğer fiyatı uygunsa alınabilir diye düşünüyorum ama onun dışında Torrent kullanmaya karşı değilim kendimde 1-2 oyunu şu anda Torrent'ten indirip oynuyorum çünkü değmiyor fiyatına.

Geri
Yukarı