Neden birçok kişi Windows'tan nefret ediyor?

Windows'tan nefret ediyor musunuz?

• Evet

• Hayır

• İkisinin de ortası

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

WINTAB

Decapat
Daha fazla  
Bu konunun biraz boş bir konu olduğunun farkındayım ama gerçekten merak ediyorum. Neden birçok kişi Windows'tan nefret ediyor? Bu arada burada beni yanlış anlamayın Windows'u sevin başka işletim sistemi kullanmayın demiyorum ama gerçekten merak ediyorum. Birçok kişi "yavaş, çöküyor, mavi ekran" vb. nedenlerle Windows düşmanlığına kadar gidiyor. Evet Windows'un bugları olabilir bende 1-2 bug yaşıyorum da Windows sadece bir işletim sistemi, size ne yapmış olabilir? Bir de YouTube'da Windows'tan nefret eden çok gördüm, burada Windows 8 ve Vista'dan nefret eden çok gördüm. Tamam işletim sistemini sevme, kullanma ama niye nefret ediyorsun? Neyse siz bu konudaki düşüncelerinizi yazın ayrıca biraz boş bir konu olduğunun farkındayım. Ama merak ediyorum. Neyse, benim yazım bu kadardı.

Bu arada Windows'tan memnunum ve zorunlu olmadıkça Windows kullanmayı bırakmayacağım.

Bu konunun biraz boş bir konu olduğunun farkındayım ama gerçekten merak ediyorum. Neden birçok kişi Windows'tan nefret ediyor? Bu arada burada beni yanlış anlamayın Windows'u sevin başka işletim sistemi kullanmayın demiyorum ama gerçekten merak ediyorum. Birçok kişi "yavaş, çöküyor, mavi ekran" vb. nedenlerle Windows düşmanlığına kadar gidiyor. Evet Windows'un bugları olabilir bende 1-2 bug yaşıyorum da Windows sadece bir işletim sistemi, size ne yapmış olabilir? Bir de YouTube'da Windows'tan nefret eden çok gördüm, burada Windows 8 ve Vista'dan nefret eden çok gördüm. Tamam işletim sistemini sevme, kullanma ama niye nefret ediyorsun? Neyse siz bu konudaki düşüncelerinizi yazın ayrıca biraz boş bir konu olduğunun farkındayım. Ama merak ediyorum. Neyse, benim yazım bu kadardı.

Bu arada Windows'tan memnunum ve zorunlu olmadıkça Windows kullanmayı bırakmayacağım.
Sanırım çoğu kişi gizlilik konusundan şikayetçi. Ben Windows kullanıyorum ve benim için bir sıkıntı değil. Ancak gizliliğine önem veren arkadaşlar bundan şikayetçi. Ayrıca bazı kişiler de ücret konusunda şikayetçi. Alternatif olarak Amazon gibi sitelerden anahtar alabilirler.

10 için konuşmak gerekirse yavaş diyenlerin çoğunun sistemi dandik ve hala milattan kalma HDD kullanıyor olmaları. Kesinlikle bir yavaşlık yok SSD'den beri, oyun performansları tartışılır.

Ben de 10-11 yıllık HDD'de Windows 10 çalıştırıyorum, sanırım biraz aptalım :)
Linux fanboyluğu ya da eski bir sistem kullanmaktan kaynaklı olduğunu düşünüyorum.

Ben de zaten çoğu Linux fanboyu.

Nefret etmiyorum sadece sevmiyorum. Hiç pratik değil, gündelik kullanımda devamlı sıkıntı çıkaran bir işletim sistemi.

Ben sadece bazı uygulamaları ve benim için gereksiz bir kaç sistemi dayatmasından rahatsız oluyorum. Onun dışında HDD ile de kullansam güzel bir kullanış veriyor benim açımdan.

Sanırım çoğu kişi gizlilik konusundan şikayetçi. Ben Windows kullanıyorum ve benim için bir sıkıntı değil. Ancak gizliliğine önem veren arkadaşlar bundan şikayetçi. Ayrıca bazı kişiler de ücret konusunda şikayetçi. Alternatif olarak Amazon gibi sitelerden anahtar alabilirler.

Katılıyorum ve ben programlarla Windows'u etkinleştiriyorum :)

Haklısınız hocam :)
Nefret etmiyorum sadece sevmiyorum. Hiç pratik değil, gündelik kullanımda devamlı sıkıntı çıkaran bir işletim sistemi.

Tamam hocam fikrine saygı duyarım :)

Ben sadece bazı uygulamaları ve benim için gereksiz birkaç sistemi dayatmasından rahatsız oluyorum. Onun dışında HDD ile de kullansam güzel bir kullanış veriyor benim açımdan.

Ben de HDD kullanıyorum ve kendine gelince iyi çalışıyor. Ama HDD kullananlar için en fazla 7 veya 8.1 öneririm.
Beni neden sevmiyorsunuz? 😭 😭

Merak etme kardeşim Windows benim favori işletim sistemim :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı