Neden bu sitede hiç kız yok?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu form kızlarla konuşmak için açılmadı zaten. Bu form sisteminiz ile ilgili sorunları, problemleri bizlerle paylaşarak çözmek amacıyla açıldı. Eğer kızlarla muhabbet etmek istiyorsanız dışarıda bir sürü kız var gidin sohbet edin. Burası kızlarla muhabbet etme yeri değil. Burası adam gibi adamların sorunlarını çözme yeri.

Bu form kızlarla konuşmak için açılmadı zaten. Bu form sisteminiz ile ilgili sorunları, problemleri bizlerle paylaşarak çözmek amacıyla açıldı. Eğer kızlarla muhabbet etmek istiyorsanız dışarıda bir sürü kız var gidin sohbet edin. Burası kızlarla muhabbet etme yeri değil. Burası adam gibi adamların sorunlarını çözme yeri.
Adamsın Ponçik Abi.

@General Skywalker hocam Allah aşkına neden katılmadınız yorumuma? Ne kadar nazik konuşmaya çalışsam sürekli birileri beğenmeme atıyor. Niye attınız ki şimdi? İsterseniz arayın Recep Baltaş'ı sorun kızlar mı daha çok sorun çözmüş erkekler mi? Cinsiyetçilik yapmıyorum ama daha az olduğunu belirttim. Kızların kızlarsoruyor gibi yerlerde takıldığını söyledim. Niye bana katılmadınız ne suçum var yine?

Çünkü femtopat.

Ne alaka? Bizim hiç sorunumuz yok mu? Siz erkekler bizi her zaman muhabbet ettigimizi saniyorsunuz. Teknoloji artik kiz erkek herkesin hayatindadir. Erkekler daha cok oyun oynadigi ve bilgisayarla surekli vakit gecirdigi icin daha cok bilgili o kadardir.

Hayatin bilgisayar ve ekipmanlarindan ibaret sanirim. Cok gunluk ve mantikli bir soru.
Biz bunu nereden bilelim? Kız, erkek fark etmez burada herkes anonim. Hesabını kız olarak işaretleyenin de erkek olarak işaretleyenin de asıl cinsiyetini bilemeyiz. (Kim bilir belki de tek erkek benimdir)

Ne alaka? Bizim hiç sorunumuz yok mu? Siz erkekler bizi her zaman muhabbet ettigimizi saniyorsunuz. Teknoloji artik kiz erkek herkesin hayatindadir. Erkekler daha cok oyun oynadigi ve bilgisayarla surekli vakit gecirdigi icin daha cok bilgili o kadardir.
Bu forum, kızlarla konuşmak için açılmamıştır.
Bu forum, teknoloji konuşmak için açılmıştır.
Kimse size sırf kadın olduğunuz için ilgi göstermeyecek.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı