Neden bugün bu kadar Toyota adı geçiyor?

Forumun kullanıcı sayısını artırmak için belli başlı konularda sık sorulan soruları ve cevaplarını edinip, forumda konu açıp bir veritabanı oluşturuyoruz. Nasıl ki bazen Recep ile birlikte LEVEL sorularını ben yapıştırıyorum, o hazır cevabı yazıyor, bu da aynı onun gibi. Sorulmuş soru ve verilmiş hazır cevap kullanıcıların aynı sorunu Google'da arattığında buraya gelmesini sağlıyor. Bu da hitimizi artırıyor.

Herkes gibi bizim de amacımız yükselmek ve daha iyi bir yere gelmek. Şu an Türkiye'nin en çok ziyaret edilen siteleri arasında ilk 1000'deyiz :) Neden ilk 100'de olmayalım?

Doğru düzgün içerik sunmayan çöp forumlar bile ilk 250'de kendine yer bulurken biz daha iyisini hak ediyoruz sanırım.

Ya ucuz malın talibi çok olur. Çöp forumlarda 3 yaşındaki bebelerden cevap bekleyeceğimize burada en azından bu konuda gerçekten bilgili kişilerden cevap alıyoruz.

Mesela ben boyumu aşan konulara girmem. Ama iyi bildiğim konulara cevap veririm.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı