Neden CS:GO veya Valorant oynuyorsunuz?

Sadece CS:GO oynamıyorum bayağı bir şey oynuyorum ve Valorant oynamıyorum, benlik bir oyun değil.

Squad, Arma 3, Insurgency, Battlefield 4, SCUM, tarkov, daha saymamı ister misin?

Sağ ol dostum tarkov oynamayı düşünüyorum SCUM da dikkatimi çekti ama olumsuz yorumlar var sever miyim bilmiyorum.

8 yıldır cs oynuyorum hala oynarım. Piyasadaki çoğu fps oyununu da oynarım bf,r6,cod,overwatch,insurgency,squad. Bunlar içinden en iyi oyun mekaniği olarak r6 dır. Betasını da çıktıktan sonra da 3 sezon oynamış biri olarak söylüyorum. Her geçen sezon daha kötü yaptılar, oyun saçma sapan bir hal aldı zevk vermiyor artık ubisoftun oyunları çok güzel çıkıyor ama nasıl yapıyorsa mahvediyorlar oyunu. Cs yi de sonsuz sevmemin sebebi 8-9 yaşından beri oynadığım oyundur sene 2023 olmuş hala zevk alıyorum valveında amacı bu major değişiklikler yapmadan güncelleme cs2 de olduğu gibi. Valo ve apexi sevdiğim oyunlara dahil etmiyorum. İkisi de başka oyunlardan özenilip yapılmış ve oyun mekaniği çok kötü oyunlar. En gıcık aldığım insan da cs ye laf atıp orta seviyede valo oynayıp valoya skin alan adamdır (herhangi bir marketi olmadığı için waste of money).

8 yıldır cs oynuyorum hala oynarım. Piyasadaki çoğu fps oyununu da oynarım bf,r6,cod,overwatch,insurgency,squad. Bunlar içinden en iyi oyun mekaniği olarak r6 dır. Betasını da çıktıktan sonra da 3 sezon oynamış biri olarak söylüyorum. Her geçen sezon daha kötü yaptılar, oyun saçma sapan bir hal aldı zevk vermiyor artık ubisoftun oyunları çok güzel çıkıyor ama nasıl yapıyorsa mahvediyorlar oyunu. Cs yi de sonsuz sevmemin sebebi 8-9 yaşından beri oynadığım oyundur sene 2023 olmuş hala zevk alıyorum valveında amacı bu major değişiklikler yapmadan güncelleme cs2 de olduğu gibi. Valo ve apexi sevdiğim oyunlara dahil etmiyorum. İkisi de başka oyunlardan özenilip yapılmış ve oyun mekaniği çok kötü oyunlar. En gıcık aldığım insan da cs ye laf atıp orta seviyede valo oynayıp valoya skin alan adamdır (herhangi bir marketi olmadığı için waste of money).
Bu arada 8 yıllık deneyimim cs go için. Cs 1.6 dahil edilmemiştir.

Çoğu kişi valorantın kitlesine laf atmış, Kaç ay oldu başlayalı oyuna ve yeni bilgisayar alalı 2 kere kavga ettim birisiyle, Çok fazla toksik insan gelmiyor, Geliyorsa da oyundan soğutuyor tilt oluyor.

R6, CS:GO, Valorant,BF bu dördünü de en çok CS olmak üzere oynadım. Öncelikle herkes istediğini oynar buna karışılmaz ama CS'ye ezber diyip R6'yı "bu konuda" övmek tamamen saçmalık oyunun tamamı ezbere oynuyor zaten yukarıda da verilmiş taktikleri buna ek olarak diyeceğim de caveira oyuncuları. Valorant'ı çok nadir canım sıkılınca oynarım koşarak adam vurulduğu için skill kullanmadan cs'den gelen sağlam aimle hs atarak ilerlerim kitlesi inanılmaz kötüdür benim için ciddiye alınıp kasılıcak bir oyun değildir. BF'nin bazı serileri kötü fakat BF1 gerçekten muazzam bir oyun gerçekçilik arayan varsa yılların oyunu halan oynanılır düzeyde ve oyuncusu da çok fazla yılların oyunu olmasına rağmen o atmosfer muazzam bir seviyeye dönüşüyor hardcore serverlarında. Son olarak CS'ye gelirsek oyunda hiçbir şekilde taktiğin tükenmediği ve her raundun farklı geçtiği, spray atmanın tamamen yetenek ve emek vermenin sonrasında geliştiği rekabetçi bir oyun dahasını söylemeye gerek yok. Ayrıca bu oyunun e-spor havuzu bile bambaşka o saydığınız oyunların 1 günlük oyuncu sayısını tek e-spor maçının izleyicisiyle geçiyor bu oyun. Popülerleşemeyen oyunlarda uzmanlaştığınız için popüler olan oyunun oyuncularına laf atıp marjinal olmanıza gerek yok.

Bazı arkadaşlar CS konusunda spray demiş fakat durduğum yerde attığım ilk mermiyle sprayin ne alakası var? İlk mermim bile doğru düzgün gitmiyor ve vuruş hissiyatı hiç yok. Adamı vurduğunu anlayamıyorsun.

CS'de her seye laf at ama vuruş hissi nasıl kötü ya yillarca oynasam yillarca o kafa attığımda veya yediğimde o tokluğu unutmam.

Arkadaşla sohbet etmeye giriyoruz Valoranta. Normalde çevrim içi rekabetçi oyunlardan nefret eden birisiyimdir. İnsandan kaçmak için oyuna giriyoruz, yine insanla uğraşıyoruz xD

R6 bana çok yavaş geliyor. Ben istediğimde rahatça stealth yapabilmeliyim ve buna karakterim engel olmamalı. Valorant kolay bir oyun olduğu için orada support ile de aynı işi yaparsın.

Geri
Yukarı