Neden CS:GO veya Valorant oynuyorsunuz?

8 yıldır CS oynuyorum hala oynarım. Piyasadaki çoğu FPS oyununu da oynarım BF, R6, CoD, Overwatch, Insurgency, Squad. Bunlar içinden en iyi oyun mekaniği olarak R6'dır. Betasını da çıktıktan sonra da 3 sezon oynamış biri olarak söylüyorum. Her geçen sezon daha kötü yaptılar, oyun saçma sapan bir hal aldı zevk vermiyor artık Ubisoft'un oyunları çok güzel çıkıyor ama nasıl yapıyorsa mahvediyorlar oyunu. CS'yi de sonsuz sevmemin sebebi 8-9 yaşından beri oynadığım oyundur sene 2023 olmuş hala zevk alıyorum valveında amacı bu major değişiklikler yapmadan güncelleme CS2 de olduğu gibi. Valorant ve Apex'i sevdiğim oyunlara dahil etmiyorum. İkisi de başka oyunlardan özenilip yapılmış ve oyun mekaniği çok kötü oyunlar. En gıcık aldığım insan da CS'ye laf atıp orta seviyede Valorant oynayıp Valorant'ya skin alan adamdır (herhangi bir marketi olmadığı için waste of money).

Bu arada 8 yıllık deneyimim CS:GO için. CS 1.6 dahil edilmemiştir.

+1 hocam. Hemde CS:GO'nun kitlesinin ne kadar toxic olduğunu deselerde her kes bu oyunu yine de oynuyor ve garip şekilde adamlar toxiclik yapsalarda eğleniyorum ben. Şu an Ruslara sövmeye gidiyorum hem de CS:GO sayesinde biraz Rusça'da öğrendim.

CS'de her seye laf at ama vuruş hissi nasıl kötü ya yillarca oynasam yillarca o kafa attığımda veya yediğimde o tokluğu unutmam.
Adam kesin CS:GO'ya yeni başlayıp koşarak ateş etmeye çalışan tiplerden. Ve o arkadaşada burdan tebriklerimi iletiyorum ki durduğu yerde ateş ettiği mermiyi tutturamamak için özel çaba gerekli. Arkadaş için P90 ve ya Negev öneririm daha kolay kullanması :D

Basit düşününce CS hadi biraz daha olabilir çünkü ekstra yetenekler veya sık değişiklikler yok ama Valorant çok karışık ve yeni gelen ajan ve güncellemelerle birlikte sırf ezber üzerine oynamak çok zor(tabi gene de bazı ranklarda bolca oynayan var orası ayrı). Ama detaya girince CS de bu karakteristik çeşitliliğin olmadığı ortamı harita boyutu ve karmaşıklığı ile karşılıyor genelde. Çoğu kişi gördüğü ve duyduğu gibi oynadığı için öyle bir ortam oluşuyor FPS oyunlarında ama herhangibiri istese o düzeni bozacak şeyler üretebilir. Sadece genelde yapmıyorlar ve duydukları gibi oynuyorlar.
Ben hiçbir şey ezberleyip ona göre oynamam örneğin ikisinde de. Doğaçlama oynarım veya kendi bulduğum bir şey varsa onu kullanırım.

Senelerdir CS 1.6 oynadım. 1 aydır CS:GO oynuyorum. Keşke çok daha önce başlaysadım CS:GO'ya muhteşem ve çok gerçekçi bir oyun. Tam olarak CS 1.6'daki seviyeme daha gelemesem de daha şimdiden çoğu üst rank'tan daha iyi oynuyorum. AWP en iyi olduğum silah :D

Bu oyun eskimez bence, tam bir efsane. Lakin CS2 çıktığında FPS'lerim kötüleşirse üzülürüm, 5600G APU işlemciyi değiştirmek zorunda kalır mıyım bilmiyorum yani onun yerine 5600 almak, veya 5600 alırsam yanına ucuz nasıl ekran kartı bulurum bilmiyorum. Ama şu an 5600G ile akıyor oyun. RAM'lerim de yüksek.

Senelerdir CS 1.6 oynadım. 1 aydır CS:GO oynuyorum. Keşke çok daha önce başlaysadım CS:GO'ya muhteşem ve çok gerçekçi bir oyun. Tam olarak CS 1.6'daki seviyeme daha gelemesem de daha şimdiden çoğu üst rank'tan daha iyi oynuyorum. AWP en iyi olduğum silah :D

Bu oyun eskimez bence, tam bir efsane. Lakin CS2 çıktığında FPS'lerim kötüleşirse üzülürüm, 5600G APU işlemciyi değiştirmek zorunda kalır mıyım bilmiyorum yani onun yerine 5600 almak, veya 5600 alırsam yanına ucuz nasıl ekran kartı bulurum bilmiyorum. Ama şu an 5600G ile akıyor oyun. RAM'lerim de yüksek.
Hocam AWP dışında başka silahlardada ustalaşın derim, aim'iniz gelişsin. Bana kalsa bende AWP'de iyiyim amma fazla kullanmam. Kullandığımda da genellikle artık kaybetmeye çok yakın olduğumuz maçları en azından berabere bitire bilmek için ya da kazandığım maç sonu eğlencesine alıyorum.

Valorant oynuyorum çünkü CS:GO Prime çok pahalı ve OW2 ile TF2'nin esamesi okunmuyor.

Kusura bakmayın ama bu atış sisteminin hiç bir mantığı yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kolsuz olan valo oynar hocam CS deki recoil ve vuruş mekaniği gerçekçi bir mekanik ve gayet mantıklı.

Geri
Yukarı