Valorant'yı neden düşük ayarlarda oynuyorsunuz?

Yerli padawan

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba iyi sosyaller. İşlemcisi iyi olduğu halde çoğu kullanıcı ayarları düşükte oynuyor, neden? Oynayışa nasıl etkisi var? Ben yüksek ve orta oynuyorum.
Kenar yumuşatma FXAA.
Eşyönsüz filtreleme 16X.
Netliği arttır açık.
Deneysel keskinleştirme açık.
Bloom açık oynuyorum.

Merhaba iyi sosyaller. İşlemcisi iyi olduğu halde çoğu kullanıcı ayarları düşükte oynuyor, neden? Oynayışa nasıl etkisi var? Ben yüksek ve orta oynuyorum.
Kenar yumuşatma FXAA.
Eşyönsüz filtreleme 16X.
Netliği arttır açık.
Bloom açık oynuyorum.

Max FPS de oynamak için.

Çoğu kişi FPS için oynuyor ek olarak grafikler yüksek olduğunda her taraf ayrıntılı olduğu için düşmanı görmekte zorlanıyoruz ve oyun içinde yüksek grafiklerde Killjoy sarmalları çimende gözükmezken düşük ayarlarda gözüküyor bu da oynayışı biraz olsa da etkiliyor.

Son düzenleme:
Kenar yumuşatma FXAA.
Eşyönsüz filtreleme 16X.
Netliği arttır açık.
Bloom açık oynuyorum.
Bloom kapalı tutmayı tercih ediyorum ben.

Kenar yumuşatma FXAA.
Eşyönsüz filtreleme 16X.
Netliği arttır açık.
Bloom açık oynuyorum.
Eğer ki yüksek hertz değerine sahip bir monitörün varsa alabileceğin en yüksek FPS değerini almak çok daha iyi olacaktır.

Kenar yumuşatma FXAA.
Eşyönsüz filtreleme 16X.
Netliği arttır açık.
Bloom açık oynuyorum.

Yüksekte çoğu yer dikkatimi dağıtıyor o yüzden ortada alışmışım bazıları da o yüzdendir belki.

Yeni konular

Geri
Yukarı