Neden CS:GO veya Valorant oynuyorsunuz?

Bende oyun türleri hakkındaki bilgisizliğinizden ve saçma karşılaştırmalar yapmanıza neden olan inadınızdan dolayı hayatınızda bol şans dilerim
Hocam İnsurgency bir örnekti. Buradan bu çıkarımı nasıl yaptınız anlamadım. Oyunun atış sisteminin mantıksız olduğunu söyledim. Skyrim oyununda da kılıç ile hava dövüyorsun mesela. Oyunun eksiğini veya beğenmediğimiz tarafını söylemek neden suç ?

Aslında bu tip oyunların oynanmasının asıl sebebi oyuncuların bilinmezliği sevmesidir.

Mesela: Kim nereden gelecek? Longdan kaç kişi gelecek? Sis bombası gelir mi? Eli alır mıyız? Karşıma rakip çıkarsa kafadan tek atabilir miyim?

Ve zaferin getirdiği haz yenilmenin getirdiği hırs.

R6S daha çok seviyorum ama genelde CS:GO oynarım. Valorant'ı da deneyimledim fakat çok basit bir oyun gibi geldi ve oyundan zevk almak tamamen imkansız benim için. Girdiğim maçlarda erkeklerle kızlar flörtleşiyor bildiğin kısmetse olur oyunu.

R6 ve CS'yi de oynadım, şahsen R6 bana zevkli gelmedi. Zıplamak bile yok oyunda, dakikalarca bekliyorsun, ya da bana öyle geldi. Ayrıca çok keyifsiz yerlerden değişik peekler yiyebiliyorsunuz, R6 asıl ezber olan. Oynamadığınız oyun hakkında konuşmuşsunuz,
boş olmuş biraz. R6 veya Apex oynayınca daha iyi ve daha kaliteli oyuncu olduğunu düşünmüyorsundur umarım. Göklere çıkardığınız R6 bana aşırı yavaş geldi, kaliteli mi kaliteli ama ben zevk almadım. Yayınları izlemeyle anca bu kadar oluyormuş demek ki.

Geri
Yukarı