Neden eskisi gibi mmorg oyunlarda keyfi alamıyoruz?

Şevki1453

Decapat
Daha fazla  
Dostlar eskiden belki hatırlarsınız 2006 2007 senelerinde Knight, silkroad vb mmorg oyunlar çıkmıştı ve deli gibi her Cafe'de oynardık. Şimdi ise gram zevk alamıyoruz yeni mmorg oyunlar çıksa bile; grafikler 10 kat iyi olmasına rağmen oyun sarmıyor.
New World olsun, Black Desert olsun sarmıyor neden? :)

Çok fazla zaman harcamak gerek o yüzden. Eskiden oyun kıtlığı vardı ve o zamanlar MMORPG'lere insanlar daha fazla zaman harcayabiliyordu. Şimdi ise piyasa da çok oyun var ve birçoğu film tadında. Fakat yine de aktifliğini sürdüren, hiçbir zaman ölmeyecek olan WoW ve LotRO var. Diğerleri ölür, yerine başka bir şey gelir.

Hocam aynı dertten müzdaribim. Keşke Knight'ın ilk zamanları gibi Pay2win olmayan. Sadece aboneliğe para verdiğin bir oyun olas aynı kalitede başka bir şey oynamayacağım. Bu zamanlar çok arıyorum..

Hocam aynı dertten müzdaribim. Keşke Knight'ın ilk zamanları gibi Pay2win olmayan. Sadece aboneliğe para verdiğin bir oyun olas aynı kalitede başka bir şey oynamayacağım. Bu zamanlar çok arıyorum..

Abonelik sistemi ile işi yürüten bir tek WoW kaldı galiba. Diğer oyunlar hep 2010 yılında bu sistemden çıkış yaptı.

Dostlar eskiden belki hatırlarsınız 2006 2007 senelerinde Knight, silkroad vb mmorg oyunlar çıkmıştı ve deli gibi her Cafe'de oynardık. Şimdi ise gram zevk alamıyoruz yeni mmorg oyunlar çıksa bile; grafikler 10 kat iyi olmasına rağmen oyun sarmıyor.
New World olsun, Black Desert olsun sarmıyor neden? :)
Aktif Knight oynayan biri olarak söyleyebilirim ki adım atmak para oldu. Genç kitlenin bunu karşılama şansı yok. Bu yüzden oynayanlar hep eskiden bilen kişiler.

Geri
Yukarı