Neden feminen erkeklerin kız arkadaşı daha fazla?

asmsrm

Decapat
Daha fazla  
Siz de fark ettiniz mi bilmiyorum ama dışarıda ve çevremde gördüğüm kadarıyla ne kadar kadınsı, feminen bir erkek varsa kızlarla daha iyi anlaşıyor, erkek arkadaşından çok kız arkadaşları oluyor ama sevgilileri olmuyor genelde. Siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çünkü kısa vadade arkadaş olarak kendilerine yakın gördükleri için bu tipler ile takılıyor olsalar da uzun vadede bir ilişki için testesteron hormonu ağır basan bireyleri tercih edeceklerdir.

Sırf kızları etrafında toplamak için bir yöntem. Ben genelde kızlardan "Odun" lafı yerim. Alt tarafı açılan kapıdan kızlardan en önce ben çıktım diye.

Siz de fark ettiniz mi bilmiyorum ama dışarıda ve çevremde gördüğüm kadarıyla ne kadar kadınsı, feminen bir erkek varsa kızlarla daha iyi anlaşıyor, erkek arkadaşından çok kız arkadaşları oluyor ama sevgilileri olmuyor genelde. Siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında?

Neden sadece kızlarla konuşan erkekleri belli bir kalıba sokuyorsunuz? Ben okulda genelde kızlarla konuşurken internet ortamında genelde erkeklerle konuşurum. Bu tamamen farklı sebeplere dayanıyor. Okulda kızlarla konuşuyorum çünkü erkeklerin sigara, bel altı ve futbol muhabbetleri çekilmiyor. İnternet ortamında ise her türlü yönden konuşulduğu için daha eğlenceli oluyor ve muhabbetler sarıyor. Ayrıca biraz kibar birisiyimdir, erkeklerin kaba davranışları bazen insanı çıldırtabiliyor.

Geri
Yukarı