Sosyalde neden erkeklerin yarısı kız PP'si kullanıyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Profil fotoğrafımda yok ama çoğu oyunda karakterim kız oluyor. Sebebini bilmiyorum, yakında bunun profil fotoğraflarıma yansıyacak olmasından korkmuyor da değilim.

Forumlarda önemli değil de bu tür şeyler sosyal medya hesaplarında bence saçma, isim kız ismi fotoğraf kız fotoğrafı, hesap gerçek gibi yapılmış, pardon amaç?

Bazen sırf bunlar yüzünden T.C ile girsek diyorum sosyal medya hesaplarına.

İyi de ben ünlü demedim. Onlar zaten ayrı kategoride. Animeleri zaten hiç katmıyorum onlardan bir şahsı yargılamak gereksiz saçma. Gidip Googleye fake kız ppsi yazanlardan bahsediyorum. Konumuz internette dolaşan 2-3 ana fake ppler.
Neyse, konunun ekseninden sapmayacağım. Başlıkta koskocaman "Sosyal" yazıyor. Forumu kastediyor yani. (Technopat Sosyal)

İnternette böyle dolaşan elbette var; ama genelleme yapmamak gerek. Her PP'suna kız/kadın koyanı, o üslubunla ve genellemenle nitelememek gerekiyor. Bunu da düşünebilen bir insan gerçek mi yalan mı ucundan da olsa anlayabilmeli.

edit: Anladım seni, iyi dillendiremedin kendini. Sorun yok.

Neyse, konunun ekseninden sapmayacağım. Başlıkta koskocaman "Sosyal" yazıyor. Forumu kastediyor yani. (Technopat Sosyal)

İnternette böyle dolaşan elbette var; ama genelleme yapmamak gerek. Her PP'suna kız/kadın koyanı, o üslubunla ve genellemenle nitelememek gerekiyor. Bunu da düşünebilen bir insan ucundan da olsa anlayabilmeli.
Ben yeni katıldığım için sosyali sosyal medya olarak düşünerek yanıt verdim. 😂 Dediğiniz gibi genelleme yapmamak lazım. Gece gece de yordum sizi. Kusura bakmayın.

Ben david seviyorum david koyuyorum. Onlar da kız seviyormuş. Garipsenecek bir şey değil zevk meselesi.

Cevap basit. Abaza dediğimiz karı-kız peşinde koşan erkeklerden 3-5 bir şey koparmak. Yıllar önce oyun piyasası gelişmemişken de bu tipler MSN'de kontör isterdi.
Sırrımızı bozdun.
Kanka onu yiyen kalmadı be. Anca Facebook dayılarına yutturursun :D
Yiyen o kadar insan var ki aklın hayalin durur. Çiçek yollayandan tut, kontör yükleyene kadar çok var. Bazı insanlar eğitilemez.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı