Neden Galaxy S22 alınmalı?

Bende S22 kullanıyorum cıhaz premium olarak çok güzel tuttuğunuz zaman hissediyorsunuz ekran süresi ise en az 4.5 5 saat 120 Hz de 60 Hz de 6 saat gördüm.
Ekran süresi çok önemli değil benim için. Zaten antrenman olduğu günlerde telefona maksimum 2-2,5 saat bakabiliyorum. Benim istediğim şeyler kamerası ve akıcılığı. Donma yaşıyor musunuz? Ve eğer atabilirseniz çektiğiniz resimlerden birini atabilir misiniz?

1701982009478.png

22 Bin'e çıktıktan sonra 28 vermek uçurum değil arkadaşlar. Ha hiç çıkmıyorsa 2.el de düşünülür. s22'ye bu saatten sonra o bataryasıyla bulaşmak pek akıl karı değil. s23 fiyatını hak etmeyen bir cihaz da değil. Bütçe belirtmediği için sorunun ucu açık ben ihtimalleri söyledim.
Arada neredeyse 9 bin liralık fark var
6 Bin civarı bir fark var. Sadece bataryası yüzünden bile kanser olmamak için verilir.

22 Bin'e çıktıktan sonra 28 vermek uçurum değil arkadaşlar. Ha hiç çıkmıyorsa 2.el de düşünülür. s22'ye bu saatten sonra o bataryasıyla bulaşmak pek akıl karı değil.

6 Bin civarı bir fark var. Sadece bataryası yüzünden bile kanser olmamak için verilir.
Genel anlamda 6k fark vermeye değecek nasıl özellikleri var S23'ün? Vermeme değecek mi?

Ayrıca çok fazla 2. ele yönelemiyorum. Kimse 2. el satarken taksit kabul etmez. Bir anda ödeyebilecek kadar borçsuz olsaydık 6k fiyatı biriktirmeyi beklerdim 😅

Ekran süresi çok önemli değil benim için. Zaten antrenman olduğu günlerde telefona maksimum 2-2, 5 saat bakabiliyorum. Benim istediğim şeyler kamerası ve akıcılığı. Donma yaşıyor musunuz? Ve eğer atabilirseniz çektiğiniz resimlerden birini atabilir misiniz?

Akıcılık çok güzel kasma gram yok ısınma ise rahatsız edecek derecede değil fotoğrafı yükledim.

Dosya Ekleri

• 20231202_141616.jpg
    20231202_141616.jpg
    142,5 KB · Görüntüleme: 38
Değişik değişik siteler yerine düzgün yerlerden almayı tercih edersek biri 21.374, diğeri 29.391₺. Aralarında 8000 liralık fark var. Bu da %40lık bir fark demek. Bu mantıkla 100K liralık telefon yerine az daha koyup 140K liralık bir telefon almalıyız...
1701982302485.png

Genel anlamda 6k fark vermeye değecek nasıl özellikleri var S23'ün? Vermeme değecek mi?
Fiyat performans kralı arıyorsan SD888'li OnePlus 9 alıp geç. s23 de fiyatına göre güzel cihaz. Alınmayacak bir tarafı yok. Parasını hak ediyor. sd8g2 akar gider. Vaktim ve nakitim var diyorsan s24 de bekleyebilirsin.

Geri
Yukarı