Neden Galaxy S22 alınmalı?

Bana sorarsan bilgisayarın varsa ve telefonu çok çok da önemsemiyorsan yapacağın en mantıklı davranış S20FE almak olur. 9000₺ cebinde kalır. Hâlâ hiç bir oyunda kasmıyor ve kamerası oldukça iyi.

Fiyat performans kralı arıyorsan SD888'li OnePlus 9 alıp geç. s23 de fiyatına göre güzel cihaz. Alınmayacak bir tarafı yok. Parasını hak ediyor. sd8g2 akar gider. Vaktim ve nakitim var diyorsan s24 de bekleyebilirsin.
Her yerde "Oneplus 9 al geç" diyor bu arkadaş. Kaçakçı mıdır nedir!? Zira TR garantili satılan bir cihaz değil :D

Fiyat performans kralı arıyorsan SD888'li OnePlus 9 alıp geç. s23 de fiyatına göre güzel cihaz. Alınmayacak bir tarafı yok. Parasını hak ediyor. sd8g2 akar gider. Vaktim ve nakitim var diyorsan s24 de bekleyebilirsin.
Almak istesem de alamam oneplus'u. Çok iyi de olsa ailede "teknolojik cihaz, samsung kadar bilindik değil. Parça aramak istesen bulamazsın, ustası yok" gibi cümleler duyuyoruz. O yüzden samsung düşünüyorum şuanda. S24 kadar zengin değilim maalesef. Alabilirsem S23'ü deneyeceğim.

Almak istesem de alamam OnePlus'u. Çok iyi de olsa ailede "teknolojik cihaz, Samsung kadar bilindik değil. Parça aramak istesen bulamazsın, ustası yok" gibi cümleler duyuyoruz. O yüzden Samsung düşünüyorum şu anda. S24 kadar zengin değilim maalesef. Alabilirsem S23'ü deneyeceğim.

S23 alıp geç.

Son düzenleyen: Moderatör:
Türkiye'ye resmii olarak geldiler? Başka bir yerden de alabilir ben sadece TR ürünü olduğunu göstermek için attım onu.
Oraya "Oneplus Türkiye Garantili" yazdırmak çok kolay birşey. Bunun için herhangi bir denetim yapılmıyor. Ayrıca internette aratınca da çıkmıyor lokasyonu, böyle bir yeri savunmak anca akıl tutulmasıyla olur.

Oraya "Oneplus Türkiye Garantili" yazdırmak çok kolay birşey. Bunun için herhangi bir denetim yapılmıyor. Ayrıca internette aratınca da çıkmıyor lokasyonu, böyle bir yeri savunmak anca akıl tutulmasıyla olur.
KVK Garantili.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı