Neden Gereksiz Yorumlar Yapılıyor?

Vylinor

Hectopat
Daha fazla  
Sizin amacınız nedir ben anlamıyorum. Adam size ekran kartının fiziksel olarak çok sıcak olduğunu ve bu sıcaklığın sisteme zararı olup olmadığını sormuş. Aynı olayı ben de kendi açtığım konuda sormuştum. Teknik olarak bu kadar sıcak olduğunu gören herkes kendi sistemi için telaşlanır elbette, sonuçta bin liralık sistemler topluyoruz ve çoğu insanlar bu parayı bulamıyorlar, bazı insanlar iki kuruş için sokakta dileniyor maalesef. Yorumlar ise; "yok efendim sıcak bardaktan çay içersen ne olur?" veya, "70-80 C'lik bir suya elini sokabilir misin?" vs. gibi şeyler. Sisteme zararı olur ya da olmaz, veya onun yerine "Evet" veya "Hayır" diye kısaca belirtebilirdiniz.

Gigabyte R9 280x Ekran Kartı Sıcaklığı

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizin amacınız nedir ben anlamıyorum. Adam size ekran kartının fiziksel olarak çok sıcak olduğunu ve bu sıcaklığın sisteme zararı olup olmadığını sormuş. Aynı olayı ben de kendi açtığım konuda sormuştum. Teknik olarak bu kadar sıcak olduğunu gören herkes kendi sistemi için telaşlanır elbette, sonuçta bin liralık sistemler topluyoruz ve çoğu insanlar bu parayı bulamıyorlar, bazı insanlar iki kuruş için sokakta dileniyor maalesef. Yorumlar ise; "yok efendim sıcak bardaktan çay içersen ne olur?" veya, "70-80 C'lik bir suya elini sokabilir misin?" vs. gibi şeyler. Sisteme zararı olur ya da olmaz, veya onun yerine "Evet" veya "Hayır" diye kısaca belirtebilirdiniz.

Gigabyte R9 280x Ekran Kartı Sıcaklığı
Kendi ağzınla söylüyorsun. Eski konuda hangi derecenin normal olduğu yazarken yeni konu açmak gereksiz konu açmaktır.

Kardesim burada biz nasil daha ucuza daha iyi performans aliriz, forumdakilere en iyisini nasil oneririz diye yuzlerce defa dusunup sistem oneriyoruz. O attigin konuda ise gereksiz hic bir mesaj yok. 70 derece de normal 80 de. 80 ustu referans tasarim degilse sıkıntı. Referans tasarimin o sicakliklara ulasmasi normal ve orada da o cevap verilmis. Hic gerkesiz bir mesaj yok. Sen de gereksiz konu acma.

Daha önceki arkadaşların dediği gibi burada insanlara yardımcı olmaya çalışanlar karşılığında çoğu zaman bir teşekkür bile almıyor. Ha gereksiz yorum yapanlar vardır ama örnek verdiğin konuda insanlar ilgilenip fikirlerini sunmuş. Bir sepet dolusu elmanın içinden bir tane çürük elma çıktı diye sepeti çöpe atmazsın. Kimse mükemmel değil ve tekrar söylüyorum burada konu açtığınız zaman size cevap vermek zorunda olan kimse yok.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı