Neden hâlâ CS:GO oynuyorsunuz?

Oyun gerçekten saçma bir hal aldı tabii ki hilelerden bahsediyorum çünkü gerçekten saçma durumlar söz konusu birkaç gün önce oyunu yükledim ve 2 rekabetçi girdim (Prime + DMG rank) açıkcası 2 maçta da karşıya 2 adet hile geldi ve ikisi de mevlana mevlana olması normal tabii ki fakat adamların Prime ve madalyaları olması daha tuhaf olan bir olay 4-5 madalyası olan bir adam gelip kolayca hile açıp bugün tekrar kontrol ettiğimde bile ban yemiyorken bu oyunu oynayan insanlar acaba gerçekten neden oynuyor sorusunu soruyorum.

Vuruş hissiyatının halan daha çok güzel olması, FPS türünde bence ondan daha iyisi olmaması ve oyunu kötü oynamıyorsanız size verdiği güzel deneyiminden dolayı oynuyorum. Bu arada Prime hesap iseniz ve rütbeniz yüksek ise hile gelmiyor, yaklaşık 1-2 yıldır hiç denk gelmedim.

Vuruş hissiyatının halan daha çok güzel olması, FPS türünde bence ondan daha iyisi olmaması ve oyunu kötü oynamıyorsanız size verdiği güzel deneyiminden dolayı oynuyorum. Bu arada Prime hesap iseniz ve rütbeniz yüksek ise hile gelmiyor, yaklaşık 1-2 yıldır hiç denk gelmedim.

Rankım DMG hesabım Prime ve hile adını vermeyeyim fakat aynı hileden 2 tane geldi hatta adamlar hile ile hesap Boost yapıyorlar.

Evet arkadaşlar bu kadar leş ve bir sürü muadili olan bir oyun olmasına rağmen gün geçtikçe daha da kötüye giden bir oyunu neden oynama ihtiyacı duyuyorsunuz?

CS:GO'ya 2014 Temmuz ayında başladım, daha önceki CS sürümlerinde yıllarca oynamışlığım da var. Yaklaşık 2 senedir oyunu salmış vaziyetteyim, arada goygoy olsun diye arkadaşlarımın ısrarı üzerine girip ortalama bir şekilde oynayıp çıkıyorum. İlk başladığım zamanlar gene hile olayları vardı ama sunucular daha düzgündü ve hileler daha basitti. Gün geçtikçe kullanıcı sayısında rekor üstüne rekor kırmasına rağmen bu kadar kötüye giden bir oyun görmedim.

Ufak bir araştırma sonucunda anladığım kadarıyla oyunun tüm fonksiyonlarının kırılmış durumda olduğunu gördüm. Oynarken sol üstte görmüş olduğunuz minik radarın bile hilesi mevcut(Bkz. ). Hiçbir hile kullanmadan sadece bu radar hilesini kullanarak bol bol maç alabilirsiniz... CS:GO'da güncel hile durumunu araştırmak için Google'a "CS:GO hile durumu" yazdığımda üst sıralarda açık açık hile pazarlayan ve pazarladıkları bu hileye 7/24 teknik destek verdiklerini iddia eden Türk firmalar gördüm(Bkz. ). Youtube'a girince de durum içler acısı. Her ay güncel ve banlanmama garantili hile paylaşan kanallar mevcut.

Güncellenmeyen hile koruma sistemi + oyunun artık ele geçirilmiş olması + yapımcının bu durumu kurtarmak için en ufak çaba içerisinde olmaması + gün geçtikçe kötüye giden eşleştirme sistemi ve sunucular = Yıllarca emeğinizi ve zamanınızı çalan koca bir çöp yığını. Evet arkadaşlar neden hâlâ bu oyunu oynamaya devam ediyorsunuz? Eğer "Ben hileyi denemek için yükledim ya" veya "Karşı takıma hile gelirse bende öyle hile açıyorum" diyenlerdenseniz bu yazıyı dikkate almanıza gerek yok! Yanlış yanlışla düzeltilmez çünkü.

Yapmayın arkadaşlar. Zamanınıza, emeğinize, oyuna sinir olup ettiğiniz küfürlere ve kırdığınız ekipmanlara yazık. Vaktinizi daha az hile rastlanan oyunlara harcamanızı temenni ediyor herkese iyi Sosyal'ler diliyorum.
Öncelikle oyunun müadili yok, valorant falan hikaye. Envanter, yatırım, ticaret amaçlı çok iyi bir oyun. Ticaret yönünden çok para kaldırdım. Oyunun mekaniği, mantığı, topluluk pazarı, topluluk sunucusu, haritaları, silahları, spray kontrolleri daha sayabileceğim çok şey var. Faceit oynayabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı