Faceit varken neden hâla MM oynuyorsunuz?

Oyun içinde gözüküyor, ayrıca tp kastığın zaman madalya da alıyorsun yani sana bir getirisi var. Premium olmadan faceit kasmaya çalışan birisi faceit oynamayı bırakıp resmi valve sunucularına girdiği zaman madalyası yok, leveli düşük, çoğunluğunun envanteri de boş oluyor hatta faceit platformunda oyun içinde çok report edildiği için güven faktörü de düşüyor sonra mm'de karşısına hile gelme olasılığı yüksek oluyor. Benim şahsi fikrim oyunda bir ilerleyiş halinde olduğumu gördüğüm zaman daha çok oynayasım geliyor madalyalarım renkli renkli, bir sürü skin düşürmüşüm. Bilmiyorum sadece kendini geliştirmek için girebilir isteyen, ben hem kendimi geliştiriyor hem de ilerleme kaydediyorum.
Madalyanın bir getirisi yok ki? MM'de de rapor yersen güven faktörün düşer ki zaten Faceit'te 100-200 maç oynamış birisi için MM hiçbir şey ifade etmez. MM'de düşen skinlerden de bir cacık olmaz, lağıma batırılmış Famas Koloni'yi ne yapayım ben. Satsan 10 kuruş eder.

Madalyanın bir getirisi yok ki? MM'de de rapor yersen güven faktörün düşer ki zaten Faceit'te 100-200 maç oynamış birisi için MM hiçbir şey ifade etmez. MM'de düşen skinlerden de bir cacık olmaz, lağıma batırılmış Famas Koloni'yi ne yapayım ben. Satsan 10 kuruş eder.
Dediğim gibi ilerleyiş kaydettiğimi görüyor oluşum benim hoşuma gidiyor. Zevk için ya da tamamen 8-10 level adamlarla zorlu maçlar oynamak isteyen birisi için tabi ki mm bir şey değil ama dönüyor dolaşıyor olay yine tp kasmaya madalya kazanmaya gelince mm oynamak zorunda kalıyorlar. Çoğunluk en azından tp yenilenme gününde bir level atlayıp eşyalarını düşürüp tekrar fi oynamaya devam ediyor hatta mm'de ağızlarına vurunca da ''mm'de hile çok faceit güzel''oluyor sizin için söylemiyorum var böyle insanlar. Fi konusunda bir sıkıntı da level sisteminin sorunu; global adam da 3 level başlıyor nova adam da. Global olup oyunu bitirdiğim zaman ben de faceit kasmaya başlarım, en azından karşımıza global gelse de sorun olmaz.:D
Faceit'in avantajı Valve'ın zaten yapması gereken hile koruma sistemi ve 128 tick serverlara sahip olması eğer ileride Valve bir güncelleme ile bunlara çözüm bulursa ya da yeni bir CS çıkartırlarsa Faceit kasanlar bir nevi yolda kalmış, boşuna oynamış olacaklar çünkü Valve'ın bir desteği yok. Madalyalar, skinler vs. güncellemeler ile kalacaktır, yeni bir oyun çıkarsa da bir şekilde devamlılık açısından CS:GO'dan CS:....'ya aktarılacaktır. Eğer premiuma sahip değilseniz mm daha mantıklı. Hile gelmezse smurf gelir, 128 tick için de kazanacağım tpleri ve skinleri yok sayamam. Bunlar benim şahsi fikrim sonuçta CS 1.6, source oynayan insanlar da var sırf sevdikleri için bir getirisi olmamasına rağmen, Faceit oynayanlar da oynasın yani sıkıntı yok ama mm oynayanlara da ''Hile var enayi misiniz? Manyak mısınız? 64 tick, şöyle misiniz böyle misiniz?'' demeye gerek yok herkesin oynamak için sebepleri farklı.:D

MM'e kıyasla Faceit'te daha düşük fps alınıyor. Faceit AC ve 128 tick sebebiyle. Türklerde laptopla, 60-75 hz monitörle oynayan çok fazla oyuncu var. Faceit'te bunlar büyük dezavantaj yaratıyor yine 128 tick olduğu için.

MM'e kıyasla Faceit'te daha düşük fps alınıyor. Faceit AC ve 128 tick sebebiyle. Türklerde laptopla, 60-75 hz monitörle oynayan çok fazla oyuncu var. Faceit'te bunlar büyük dezavantaj yaratıyor yine 128 tick olduğu için.
Doğru, benim bilgisayarım MM'de 200 - 140 civarı alıyor Faceitde 170 - 100.

İlk Danger Zone kasası çıktığında 100 TL iken düşürmüştüm. Nerede 10 kuruş ?

Vallahi tiksiniyorum billahi tiksiniyorum o insanlardan.
Harita seçiyoruz, Overpass, Vertigo, Nuke, Train olmasın ne olursa olsun diyor, yazık kafasına. Ne kaldı ki zaten?
Ya olmasın zaten çünkü neden olmasın biliyor musun düşük elo oyuncular o maplerin çoğuna hakim değil. Açıyorsun sadece yerleri biliyor bazı infolarını flash smokelerini spotlarını retakelerini hiçbir şeyi bilmemelerine rağmen nuke overpass açıyorlar ben böyle maçları dodgeliyorum mesela sebebi bilmediğimden değil adamların açıp hiçbir şey yapamayacağından. Ama vertigo ve train severim :)

60 Hz monitörde mm akıyor ya. Bir de yabancılarla girince dehşet oluyor.(rusuyla, romanıyla ve polonyalısıyla oyun vakit geçiriyor arada sinirden çıldırıp ortaya küfür yağdırabiliyorsun ve en önemlisi 7 krştan başlayıp 10 TL'ye kadar eşya düşürebiliyorsun)

Yeni konular

Geri
Yukarı