Neden hâlâ Türk Telekom kullanılıyor?

Alan neden alır bu işin bir artısı var mı?
Neden hala ülkeyi... Aynı kapı. Herkesi kendi bilinç seviyemizde sanıyoruz ama insanlar sokağa çıkıyor, Turk Telekom bayisi görüyor. TurkNet bayisi göremiyor. Gidiyor ve ben eve internet bağlatacam diyor. Olaylar gelişiyor...

Bu devirde bence TT'dan internet almak büyük saçmalık. Eskiden olsa tamam alternatif yok mecbur alınıyordu ama şimdi bir sürü firma çıktı hem daha uygun hem daha ucuz. 24 Mbps internete 2 yıl taahhüt verip 170 lira vermek ne kadar mantıklı sorarım size? Alan neden alır bu işin bir artısı var mı?

Ben magnet almayı düşünüyorum süper Online'ya göre ucuz olduğu için malum altyapı gelmiyor. Ve büyük ihtimalle TT kullananlar diğerlerini ya bilmiyor ya da taahhüdü var.

Şu an 35Mbps internete 150 TL vermekteyim evimize yeni Turkcell fibet altyapı geldi fakat 3 yıllık sözleşmeden dolayı iptal ettiremiyorum 500TL cayma bedeli istiyorlar galiba TTNET kullananlar genellikle fiber altyapısı olmayanlar.

TurkTelekom'un diğer operatörleri sabote ettiğinin örneğini ben dahil birçok kullanıcı görmüştür. Belki de bu tür sorunları yaşamamak için sorunun içine dalmışlardır. Ben uğraşıyorum TürkTelekom ile. O yüzden istediğim sağlayıcıyı kullanabilirim. Ama herkes öyle yapmıyor maalesef.

Neden hala ülkeyi... Aynı kapı. Herkesi kendi bilinç seviyemizde sanıyoruz ama insanlar sokağa çıkıyor, Turk Telekom bayisi görüyor. TurkNet bayisi göremiyor. Gidiyor ve ben eve internet bağlatacam diyor. Olaylar gelişiyor...
Tanım aklıma dedemlere internet bağlayışımızı hatırlattı...

Geçen bir akrabam 35 Mbps olan hızını taahhüt sonrası 24'e çekip 2 yıl taahhüt verip daha pahalı pakete geçirmişler. Akıllıca hiçbir sebep yok. Ben haberdar edince şimdi iptal etmeye çalışıyorlar.

Alternatifi her yerde yok. Taahhüt. Açıkçası eski altyapılarda TT altyapısıyla hizmet veren küçük firmalar da güven vermiyor. Arıza durumunda gelmeleri gecikebiliyor. Ayrıca aynı altyapıyı kullanırken bahsi geçen küçük firmalarda ping sorunu daha fazla oluyor.

Ailem Türk Telekom diye tutturduğu için kullanıyorum. Ve 35 MBPS paketi 95 TL dediler. Fena değil açıkçası. Arada kötü olabiliyor. Wi fi den bağlandığım için stabil olmuyor. Onun dışında sorun yok fazla. (Altyapım fiber).

Yeni konular

Geri
Yukarı