Neden hâlâ Türk Telekom kullanılıyor?

99 TL Superonline ödüyorum. Memnunum. Kopmuyor beni yormuyor. Türk Telekom altyapı itibarıyla ben kullanırken kopuyordu. Şükür Superonline var sorunumuz yok.
SuperOnline da olmuş 100 Mbps fiberi 175TL, TT'den pek farkı yok aslında şu an. Yanlış hatırlamıyorsam o 100TL'ye fiber 2021 yılında kaldı, dolayısıyla zamlandı şu an fiyatlar. SuperOnline altyapısı da var burada ama TT de kalsam mı acaba diyorum bir yandan da ping değerleri vs çok tatmin edici, kopma vb gibi durumlar da yok açıkçası.

Superonline da olmuş 100 Mbps fiberi 175TL, TT'den pek farkı yok aslında şu an. Yanlış hatırlamıyorsam o 100TL'ye fiber 2021 yılında kaldı, dolayısıyla zamlandı şu an fiyatlar. Superonline altyapısı da var burada ama TT de kalsam mı acaba diyorum bir yandan da ping değerleri vs çok tatmin edici, kopma vb gibi durumlar da yok açıkçası.

Fiber yapı apartman önüne kadar geldi ama hala evin içine girmedi.:) normal ADSL kullanıyorum. Fiber yapım olsa ilk işim forum açmak. Hangisini kullanmalıyım diye anket düşünüyorum. Düşünüyorum ama altyapı evin önünde duruyor :D

Bu nedenlerin hiçbiri fahiş fiyatları açıklamaya yetmiyor bence hocam. Bu mantıkla düşünecek olursak mobil paketlerinin de değişik fiyatlarda olması lazımdı. Ama diğer firmalar ile rekabet edebiliyor bu konuda. Ben olayın en az %70 oranında, bulunan madenin sömürülmesi olduğunu düşünüyorum.
Mobil tarafta altyapının büyük bir kısmını türk telekom üstlenmiyor. Ama toprak altı internet altyapısının çok büyük kısmını türk telekom yapıyor. Türkiye'de TürkTelekom altyapı götürmemiş olsaydı Türknet ve benzeri ISS'leri kullanamazdık. Yavaş yavaş bu durum değişiyor ama kaplumbağa hızında, hala Türknet ve diğer ISS'lerin altyapıları üç büyük şehirin dışına pek çıkamıyor.

Türk Telekom'dan memnun olan nadir kişilerdenim galiba :d. 120TL'ye 50Mbps 8 upload paket kullanıyorum 1 yıldır. 1 kere modem yandı onun dışında memnunum gerçekten. Hız düşmesi vs. yaşamıyorum.

Bende nadir kişilerdenim galiba. 35 Mbps 6 Mbps upload 95 TL dediler. Şu an sorunum pek yok. Sadece Wi-Fi olarak bağlandığımdan çok iyi olmuyor o kadar.

Genelde eve interneti aileler bağlatır ve Y kuşağı ailelerin aklına internet denince sadece Türk Telekom gelir bu yüzden gidip direk TT bağlatırlar ve evdeki oyuncu genç her gün başka internet diye kudurur ama 24 aylık sözleşmeleri vardır.
Tam olarak bizi anlattınız hocam. :D Taahüt bitince babamı ikna edip TurkNet'e geçmeyi düşünüyorum.

Geri
Yukarı