Türk Telekom neden umursamaz?

Hocam, benim en çok bizlere kızdığım nokta bu. Bu durum gerçekse ve bunu kanıtlarsan çok rahat sana olumlu bir hukuki dönüş gelecektir. Boyun eğmeyin hocam şu "KAPİTALİZM"e... (!)
Babam adliyede yazı işleri müdürü zaten hocam. Her türlü öttürür de biraz üşengeç olmasa :D
Nasıl kanıtlayabilirsin ki. Hiçbir kurum yazılı belge vermiyor eline. Ses kayıdı almak suç adli belge olarak kullanılamaz. Anca internetim yok adamların sisteminde gözüküyor diye işlem başlatırsın o da ne kadar ileri gider bilinmez.
aynen öyle her şeyi kılıfına uydurmuşlar. 1 senelik taahhüt sonrası yasak diye bağırdı millet. Kanunda da var ama kelime oyunlarıyla doldurmuşlar sözleşmeleri. Mahkemeye versen ama bakın burada böyle denmemiş deyip aradan sıvışıyorlar.

Nasıl kanıtlayabilirsin ki. Hiçbir kurum yazılı belge vermiyor eline. Ses kayıdı almak suç adli belge olarak kullanılamaz. Anca internetim yok adamların sisteminde gözüküyor diye işlem başlatırsın o da ne kadar ileri gider bilinmez.

Müşteri hizmetlerinde konuşmalar kayıt altına alınır. Hukuki süreçte; bunlar, ilgili olayı takip eden yetkin kişi tarafından talep edilebilir. Öte taraftan; Türkiye'de her ne kadar bazı problemler olsa da siber konuda pek geride değiliz. Verileri elde edemeyecek bir kapasitede olduğumuzu düşünmüyorum ki öyle değil. Yeter ki sen aç ve yeter ki üzerine düş. Canları 1 istemeyecek 2 istemeyecek ama elinde sonunda emin ol ehil kişileri aracı yapıp o durum sonuçlanacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı