Neden herkes aynı şeyi 100 kez yazıyor?

Bu durum gerçekten sinir bozucu olmaya başladı. Bir şey yazıyorum, sonra bildirim geliyor. Aynısını başkası yazmış. Eh, görmemiş olabilir diyorum. Sonra yine aynısı, yine aynısı, yine aynısı. 100 kez aynı şey yazılıyor alt alta.

Aynı şeyi düşünüyorsanız beğenin. Ya da üstüne ek bir açıklama yapılsın. Bu şekilde sinir bozucu ve kirlilik yaratıyor sadece. :(

Bu konularda ceza vermiyorlar genelde, çözümü de bu değil bence. Sizce bu sorunu ne çözebilir?
Bir konuda defalarca kez aynı şey yazılabilir, bunu bir sorun olarak görmeniz tuhaf geldi. Üyelerin keyfine göre kurallar belirlenmez, belirlense de o zaman doğru düzgün bir forum sitesi olmaz ortada.
Gerçi Technopat Sosyal'de olağanüstü kurallar var, herşey olabilir. 🙂 Sonuç olarak bunun bir çözümü yok.

Bir konuda defalarca kez aynı şey yazılabilir, bunu bir sorun olarak görmeniz tuhaf geldi. Üyelerin keyfine göre kurallar belirlenmez, belirlense de o zaman doğru düzgün bir forum sitesi olmaz ortada.
Gerçi Technopat Sosyal'de olağanüstü kurallar var, her şey olabilir. 🙂 Sonuç olarak bunun bir çözümü yok.

Aynen mesela Technopat'te bir yazım yanlışı yapsam hemen ban yerim ama dünya genelinde kullanılan Microsoft community de böyle bir şey yok. @Recep Baltaş kuralları yeniden düzenlerseniz güzel olur.
  • Diğer kullanıcılara gönderilerinde kullandıkları dilbilgisi nedeniyle taciz, hakaret, küçük düşürme veya düzeltme amaçlı davranışlarda bulunmayın. Topluluk için dilbilgisinin iyi ya da kötü olması önemli değildir, topluluğun amacı soruların yanıtlanması ve teknik tartışmaların yapılmasıdır.

Son düzenleme:
İnsanlar bir şey sorduğunda kısaca cevap verip (Evet veya Hayır) yazıyorlar. Ben genellikle uzun yazdığımda ,açıklamaya çalışıyorum o böyle bu böyle diye ben mesajı gönderene kadar insanlar "Evet oluyor" gibi cevallar verdikleri için benim mesajım 2 sayfaya gidiyor bu da değişik bir durum.

Aynen mesela Technopat'te bir yazım yanlışı yapsam hemen ban yerim ama dünya genelinde kullanılan Microsoft community de böyle bir şey yok. @Recep Baltaş kuralları yeniden düzenlerseniz güzel olur.
  • Diğer kullanıcılara gönderilerinde kullandıkları dilbilgisi nedeniyle taciz, hakaret, küçük düşürme veya düzeltme amaçlı davranışlarda bulunmayın. Topluluk için dilbilgisinin iyi ya da kötü olması önemli değildir, topluluğun amacı soruların yanıtlanması ve teknik tartışmaların yapılmasıdır.

@Recep Baltaş.

Yeni konular

Geri
Yukarı