Neden hiç kimseye güven olmuyor?

• Konuyu başlatan Kleyn
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 1B

Kleyn

Kilopat
Makaleler
25
Yer
Ankara
Daha fazla  
3 yıllık arkadaşlarımdı. Herhangi bir şeylerini hiç kimseyle paylaşmama rağmen böyle demeleri insanı kırıyor. En azından toksik bir gruptan çıkmış oldum, buna seviniyorum.

IMG_20221006_184709.jpg

Sansürlediğim yerler şahısıma edilen küfürlerdir. Bu küfürleri için dava açardım fakat boş insanlarla uğraşmaya değmez.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yakın vakitte aynısını ben de yaşadım. 3 senelik Can dostum, kardeşimden daha fazla sevdiğim bir çocuk sırf sanal sevgilisi için aramızı bozdu. Zamanında da çok fazla benimle alakalı iş çevirmişti zaten, yok gidip sanal arkadaşları için benim olmadığım (dışlanmıştım) grup açmak mı dersin? Yok sanal arkadaşı haksız olmasına rağmen beni haksız gibi gösterip herkese düşman etmesi mi dersin? Çok fazla şey yaşattı bana, en fazla desteğe ihtiyacı olduğunda ben onun yanındaydım, her konuda yanındaydım ama işte ben en çok desteğe ihtiyacım olduğunda kimsesizdim, onun tarafından kimsesiz bırakılmıştım, o ise çok mutluydu kendince. Kendisiyle kötü bir şekilde iletişimi kestim, alabileceğim çoğu intikamı da aldım, rahatım. Sene falan farketmiyor, şerefi olmayan kendini belli eder zaten.

2 senelik bir başka arkadaş grubum geçen sene noktalandı. İnternetten toplanmıştık ama gayet iyiydi. Pandemi olduğu için güzel olmuştu. Seslide falan konuşuyor birbirimizin adresinden teline kadar biliyorduk. Bir gece çıkan saçma sapan kavga yüzünden bayağı kufurlestik. 5 kişiydik bir tanede az aktif olanı vardı 2v3 gruplaşma oldu. İlk ben "ben cikiyorum size hayatınızda başarılar" diyip çıktım. Sonradan öğrendim ben çıktıktan sonra bunlar barismis. Ama komik yani 1 hafta sonra artık bilmediğim bir olay olmuş komple dagilmislar.

Yakın vakitte aynısını ben de yaşadım. 3 senelik Can dostum, kardeşimden daha fazla sevdiğim bir çocuk sırf sanal sevgilisi için aramızı bozdu. Zamanında da çok fazla benimle alakalı iş çevirmişti zaten, yok gidip sanal arkadaşları için benim olmadığım (dışlanmıştım) grup açmak mı dersin? Yok sanal arkadaşı haksız olmasına rağmen beni haksız gibi gösterip herkese düşman etmesi mi dersin? Çok fazla şey yaşattı bana, en fazla desteğe ihtiyacı olduğunda ben onun yanındaydım, her konuda yanındaydım ama işte ben en çok desteğe ihtiyacım olduğunda kimsesizdim, onun tarafından kimsesiz bırakılmıştım, o ise çok mutluydu kendince. Kendisiyle kötü bir şekilde iletişimi kestim, alabileceğim çoğu intikamı da aldım, rahatım. Sene falan farketmiyor, şerefi olmayan kendini belli eder zaten.
Bana işleri düşünce alacağım intikamı mı.

Yeni konular

Geri
Yukarı