Neden Hip-Hop'a saygı duyulmuyor?

Ortalığı durduk yere çizmezlerse kimse onları dövmez zaten. Gidip duvarları falan çizip ortamın görüntüsünü bozuyorlar. Adamlar binada o tonla para toplayıp binayı boyatıyor, bunlar boş duvar bulduk diye çiziyorlar hemen. Bunu örnek verdim.

Sanatsal hiçbir yönü olmayan sadece gürültülü çöp olması nedeni.

Sadece buraya tıkla.
1639071462040.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu mu
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
bu mu yani bir rap var bir de rap var.
Hocam ben yeni dinleyiciler olduklarını düşünerek Şanışer, Sagopa gibi isimleri önermiştim, Allame&Joker biraz sert kaçmaz mı :D

Haklısınız biraz sert Battle rap yapan kişiler yeni dinleyicilere sert gelebilir ama sağlamdır.
Sağlamlığına lafım yok hocam, Allame'de Joker'de taktir ettiğim mc'lerdir, ama dediğim gibi ilk dinleyecekleri şarkıya göre fazla kaçabilir.
Listeyi dinlersen en iyisi olduğunu anlarsın kalabalığa gerek yok.
Ati242 en iyi mi? Puhahahaha, güldürmeyin hocam, Amerika'lı rapçilerden flow çalıp kirli vokal ile ( bu arada vokalini başarılı buluyorum nadir bir sesi var ) ve daha önceki şarkılardan kazandığı para ile beat&mix yaptırarak en iyi olunmuyor bilginize, ayrıca lirikleri berbat.

Hocam öyle bir yazmışsınız ki sandım listede güzel MC'ler var, hocam Full ATI242 içeriyor ve en iyisi ha? İlginç.

bu şarkı o listeyi çok aşar.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı