Neden homofobi?

Dostum sen ilk mesajımı sadece okuyup geçmişsin, sen sadece LGBT karşıtı olanlara karşı çıkmak istiyorsun. Konunun da uzun uzun gitmesine gerek yok, bu konu son 1.5 senedir sürekli olarak açılmakta.

Karşı çıkmak istemiyorum, yanlış anlamayın. Sadece merakım şu yönde; eş cinselleri hedef alarak homofobiyi oluşturan söylemlere eş cinsel olmayan bireylerin de günlük hayatlarında içerilerinde bulundukları durumlar olması. Değerli fikirleriniz için teşekkür ederim :)

Anadolu İrfanı diye bahsedilen komik bir durum var. Anadolu'nun o "milli ve dini değerlerin" buram buram yaşandığı köşelerinde ensest mi ararsın, eşcinsellik mi arasın, zoofili mi ararsın? Sence ülkenin dini ve milli değerleri çok mu sağlam da LGBT büyük bir tehlike? Ülkenin demografik ve sosyolojik dengesini bozmaya çok daha fazla potansiyeli bulunan sayısı belli olmayan mülteci sürüsü şuan bu ülkenin en büyük sorunlarındandır.

Ben bunlara da karşıyım, ülkenin milli ve dini dengesini bozacak her şeye karşıyım ben. Hepsine gereken ceza verilmeli.

Hetero biri olarak zamanında birkaç afterparty tecrübelerim oldu, kafam iyiyse o anki moduma göre bir daha olabilir neyse ki bu tür şeylere çok takılan biri değilim. Genel olarak karşı değilim ancak bazıları görüntü kirliliği oluyor. Geçen yolda yürüyorum 150 kilo 170 boylu mini etek giymiş; kıllı, şişko, selülitli kalçası sığmamış taşıyor. Ben bunu görmek zorunda değilim arkadaş! Benden ekstra saygı veya sevgi göremezler, diğer insanlara nasıl davranıyorsam öyle davranıyorum.

Kromozomlarımızdan dolayı biz memeli canlıların bir kısmı eşcinselliğe yatkınlık gösterir bu oran dişilerde daha fazla oluyor, tam netlik kazanmadı ama bu konuyu ''gay genleri'' yazıp daha detaylı araştırabilirsiniz. Tamamen içgüdüseldir ancak bana göre sapkın bir eğilimdir eğlence dışında yapılmamalı. Çünkü erkekler doğaları gereği dişisiyle olup üremeye programlanmıştır kadınlar ise çocuk vermeye.

''LGBT'liler hasta, yardım almalı'' diye de bir şey yok. Nasılsa doğaları gereği eşcinsel ilişkiye giren hayvanlar varsa memeli canlılar olarak biz insanlarda da var. Bunu kabullenmek için ateist olmaya gerek yok.

Son olarak nerede en homofobik varsa LGBT olan da o çıkıyor, hiç şaşmaz.

Yönelimini göze sokan bir kişi ile tanışmadım şu ana kadar. Hiç sizin kafanızda kurduğunuz gibi değil olaylar.

Yukarıdaki arkadaşlar "insan hakkı" noktasından bakmış. En basit mantığıyla iş burada bitiyor zaten. Sonuçta bir insan söz konusuysa her türlü sıradan cis-hetero bir bireyle ortak hakka sahiptir. Biz de bunu savunuyoruz.

Hoşlanmıyorum her yerde göz içine sokulmasini sevmiyorum bir film aç hepsini karıştırmışlar isteyen istediği gibi özel hayatını yaşar ama toplumda göze sokulmaya calisilmasi bunu normallestirmeye çalışıyor ve normal bir şey değil hoşlanmadığın bir şey her yerde karşına çıkınca bir yerden sonra nefret başlıyor.

Hoşlanmıyorum her yerde göz içine sokulmasini sevmiyorum bir film aç hepsini karıştırmışlar isteyen istediği gibi özel hayatını yaşar ama toplumda göze sokulmaya calisilmasi bunu normallestirmeye çalışıyor ve normal bir şey değil hoşlanmadığın bir şey her yerde karşına çıkınca bir yerden sonra nefret başlıyor.
Ülkemizde en temel özgürlükler dahi sağlanamıyorken nasıl olurda azınlık ve sapkın olarak görülen kesim her yerde görülebiliyor, özgürce yaşayabiliyor? LGBT dendiği an aklınıza iki aynı cinsiyetten insanın 7/24 saat sapkınca sevişmesi geliyorsa zaten asıl anormallik burada başlıyor. Sanki bu insanların hayatları sevişmekten ibaretmiş.

Ülkemizde en temel özgürlükler dahi sağlanamıyorken nasıl olurda azınlık ve sapkın olarak görülen kesim her yerde görülebiliyor, özgürce yaşayabiliyor? LGBT dendiği an aklınıza iki aynı cinsiyetten insanın 7/24 saat sapkınca sevişmesi geliyorsa zaten asıl anormallik burada başlıyor. Sanki bu insanların hayatları sevişmekten ibaretmiş.

Ben Türkiye'yi kast etmedim genel olarak fikrimi belirttim hocam benim aklıma tabii ki insanların sapkinca sevişmesi geliyor ne gelmesini bekliyordun. İnsanların hayatları sapkinca sevismekten ibaret olmayabilir benim yakın bir dostumla arkadaşlık iliskim nasılsa öyle bir ilişkileri olabilir o halde neden özel hayatını dışa vurma ihtiyacı hissedesin? Benim karşı olduğum şey zaten şu filmlere dizilere oyunlara her alana işleyip bunu normallestiriyorlar. İnsanlar için özel hayatını yaşayan bir insan evinde kiminle sevisiyorsa sevişsin isteyen atla isteyen esekle ciftlessin beni ne alakadar eder insanlarin ne yaşadığı göz önüne vurulmasina her alana islenmesine karşıyım.

@Selimsavd1 yapılan şeyler normalleştirme amacıyla değil anormalleştirmenin önüne geçme amaçlı oluyor aslında, mantıkla değil nefretle düşünüyorsunuz.

Sevisiyorsa sevişsin isteyen atla isteyen esekle ciftlessin beni ne alakadar eder.

Bunu misal olarak söylemeniz bile iğrenç, zoofili bile normalleşebiliyor kafanızda eş cinsellik mi normalleşemiyor 🙇🏻

Yeni konular

Geri
Yukarı