Homofobi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
LGBT boş bir şeydir ve boş olmaya devam edecektir. Homofobiklere zeka geriliği hastaları diyen hocalarım LGBT düşüncelerine göre biyolojik bir şekilde soyunuzu devam ettirince haber verin.

Lgtvhd+. Gaylerle lezbiyenlerle bir derdim yok. Ama bunun her yerde gözüme sokulması beni aşırı sinir ediyor. Kendilerini ayrıymış gibi hissediyorlar , bununla gurur duyuyorlar. Bence akıl yoksunu insanlardan oluşan bir toplum. Ben arabayla giderken üç beş destekçi yolu kapatsa durmam açıkcası. Türkiye'de bu tip şeyler için protesto yapma hakları var mı?

Son düzenleme:
Lgtvhd+. Gaylerle lezbiyenlerle bir derdim yok. Bunun her yerde gözüme sokulması beni aşırı sinir ediyor. Kendilerini ayrıymış gibi hissediyorlar bununla gurur duyuyorlar. Bence akıl yoksunu insanlardan oluşan bir toplum. Ben arabayla giderken üç beş destekçi yolu kapatsa durmam açıkcası. Türkiye'de bu tip şeyler için protesto yapma hakları var mı?
Kendi aralarında istediklerini yapsınlarda sokaklarda çocuklarda var cinselliği çocukların insanların gözlerine sokmaları çok mantıksız.

erkek erkeğe olmaz da kız kıza neden olmasın hocam. erkek erkeğe için erkomofobiyim.
1690283726574.png

Yürüyüş yapma hakları var. Bence iğrenç bir olay. Sevmiyorum. İsteyen homofobik de diyebilir bana ama ben kendimi öyle tanımlamıyorum. Homofobik olarak tanımlasaydım da bu utanacağım bir şey olmazdı.
Konuyu biraz hoplatmış gibi oldu. Valilik tarafından yürüyüş yasaksa hakları yoktur, yürüş yapmaya devam ederlerse de yasayı ihlal ettikleri için saygıyı hak ettiklerini düşünmüyorum.

Ne derseniz deyin, eş cinsellik heteroseksüellik kadar normal bir şeydir. Homofobik olanlarda da zeka geriliği vardır, kimin kiminle ilişki yaşayacağına kimse karışamaz.
Size katılmıyorum. Eş cinsellik bir hastalıktır. Nüfusu azaltma projesidir.

Evet genelleme yaptım, homofobikler benim gözümde zeka geriliği yaşayan kişilerdir çünkü. Özgürlük özgürlük diye gezinip insanların ilişkilerine karışmak aptallık değil de nedir?
Mesajımda zaten slogan durumundan bahsetmiştim. Nasıl Gezi direnişinde propaganda yapmaya çalışan kişiler olduğu halde geziye giden herkes terörist değilse bu durumda öyle. Yürüyüşe katılanlarda terörist değil ve bu sloganlardan rahatsız olan tonlarca LGBT bireyi var. Hatta yürüyüşe giden kişilerde bundan rahatsız olduklarını dile getiriyor.

Protesto anayasal bir haktır, polisler buna müdahalede bulunamaz. Yani polisler burada hiçbir şekilde haklı değil.
Haklısın aslında polisler negatif tepkiyi hak etmiyor. Sonuçta neden hakkını arayanları joplayan, Gezi direnişinde Ali İsmail Korkmaz'ı döverek öldüren ve yine Gezi direnişinde orantısız güç kullanan, şeriat nidaları ile sokaklara inenlere hiçbir müdahalede bulunmayan kişilere negatif tepki verelim ki? Hatta biz hiçbir yerde hakkımızı aramayalım, Tayyip kulağımızın arkasına kadar insin ama biz oturup bekleyelim. Polise bal gibi laf ederim, hiçbir dokunulmazlıkları yok. Kimse eleştirilemez değil. Bu ülke de polisler iktidarın kuklasıdır. Gerçi ülkede protesto kültürü yok, bunları anlamanı bekleyemem zaten.
1. LGBT nüfusu azaltma projesidir, bu yüzden özgürlüğe değil sperm katliamına girer.
2. Eğer valilik izin vermediyse yürüyüş yapmaları tamamen yasaktır. YASAKTIR.

erkek erkeğe olmaz da kız kıza neden olmasın hocam. erkek erkeğe için erkomofobiyim.
Erkek erkeğe saçma hocam zaten, havuç havuca nasıl girsin ki?

Son düzenleme:
Konuyu biraz hoplatmış gibi oldu. Valilik tarafından yürüyüş yasaksa hakları yoktur, yürüş yapmaya devam ederlerse de yasayı ihlal ettikleri için saygıyı hak ettiklerini düşünmüyorum.

Size katılmıyorum. Eş cinsellik bir hastalıktır. Nüfusu azaltma projesidir.

1. LGBT nüfusu azaltma projesidir, bu yüzden özgürlüğe değil sperm katliamına girer.
2. Eğer valilik izin vermediyse yürüyüş yapmaları tamamen yasaktır. YASAKTIR.

Erkek erkeğe saçma hocam zaten, havuç havuca nasıl girsin ki?

1. Eş cinsellik bir hastalık değildir, bilimden bu kadar bir haber olmayın. Nüfus azaltma projesi falan da değildir, eş cinsellik oldukça eski yıllara dayanır. Yani hep vardı. Sizin aksinize ben kafamdan uydurup gelmedim tabii ki buraya. Buyurun bakın eş cinsellik hastalık mı değil mi diye.

Eş cinsellik - Evrim Ağacı

2. "2911 sayılı Toplantı ve Gösteri Yürüyüşleri Kanunu 3. maddesi “herkesin önceden izin almaksızın, silahsız ve saldırısız olarak kanunların suç saymadığı belirli amaçlarla toplantı ve gösteri yürüyüşü düzenleme hakkına sahip olduğu” hükmünü içermektedir."

1. Eş cinsellik bir hastalık değildir, bilimden bu kadar bir haber olmayın. Nüfus azaltma projesi falan da değildir, eş cinsellik oldukça eski yıllara dayanır. Yani hep vardı. Sizin aksinize ben kafamdan uydurup gelmedim tabii ki buraya. Buyurun bakın eş cinsellik hastalık mı değil mi diye.

Eş cinsellik - Evrim Ağacı

2. "2911 sayılı Toplantı ve Gösteri Yürüyüşleri Kanunu 3. maddesi “herkesin önceden izin almaksızın, silahsız ve saldırısız olarak kanunların suç saymadığı belirli amaçlarla toplantı ve gösteri yürüyüşü düzenleme hakkına sahip olduğu” hükmünü içermektedir."
Eş cinsellik nüfusu azaltma projesidir. Liberaller bunu sizden saklıyordur.

Valilik izin vermiyorsa oradan kuş bile uçamaz, polisin zor kullanma hakkı vardır. Eşcinselliğe hayır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı