Neden MacBook Air Alınıyor?

Daha estetik, daha hızlı, daha stabil.

Her şey donanım değil, aynı fiyata takoz gibi bir model almak mı yoksa incecik bir model almak mı?
Dediğim gibi sırf tasarım için i7 yerine i3 işlemci, 16 yerine 8 GB RAM ve harici grafik kartı yerine dahili grafik kartı almak saçma bir tercih gibi geliyor. Ayrıca takoz gibiliğini her türlü portu olmasıyla kapatıyor bence.
Ayrıca şu "Windows üzerinde programlar stabil değil" sözü ne zaman bitecek acaba?

Çünkü MacOS daha stabil bir isletim sistemi. Macbook tasarımı, tasınabilirliği ve güvenliği ile öne çıkıyor. Ayrıca benim bildiğim kadarıyla i3 islemcili bir 2020 Macbook Air modeli yok. Windows'u cidden sevmiyorum. Bir oyuncu değilsem benim seçimim Linux, MacOS olacaktır ayrıca Lenovo ile Apple kıyaslanamaz.
Bu işletim sistemi tercihinize karışamam hocam.

@Revivmeooi En basitinden iş görüşmesine gidiyorsun biraz üst kurum olsun, sunum veya toplantı yapacaksın orada takoz çıkarırsan tip tip bakarlar. Her şey donanım değil.

Anlamıyorum. Sırf arkasında elma logosu yok diye bana tip tip bakacak adam benim üstümde olacak ise o iş sıkıntılıdır zaten hocam. Benden üst seviye olacak adamın benden daha bilgili olması gerekir ve benden daha bilgili olan adamın da her şeyin tasarım olmadığını bilmesi gerekir diye düşünmekteyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı