Neden NVIDIA ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
AMD driver bakımından geri olabilir ama o kadar kötü değil. Ben 12 yıl AMD bilgisayar kullandım şuanda da kullandığım bilgisayar AMD ve de sorun yok oyunları filan oynatıyor yani rahat olabilirsin ama AMD bir sistem istiyorsan hazır bilgisayar almanı önermem.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim bilgisayarım Asus K52Jr i5 işlemci ve AMD 5470m modeli ekran karti var. Abimin ise Asus K52Jc i5 işlemci ve 310m ekran karti var. Bilgisayarlarımızı 2010-2011 yillari arasında aldik. Abim halen güncellemelerini düzgün bir şekilde alabilirken ben yapamiyorum bu konuda asus teknik destek ekibiyle iletişime dahi geçtim fakat düzgün çalışması için 2011 senesine ait asusun kendi sitesindeki eski sürücüyü kurmam söylendi. Abim ise otomatik olarak halen güncellemelerini düzgün bir şekilde alabilmekte. Isı konusuna gelirsek benim bilgisayarim boşta dururken daha sıcak ama oyunlarda ayni sıcaklığa ulaşabiliyor.

Oynadığımız oyun lol ve aldığımız FPS değerleri şöyle: benim bilgisayarımda 20-60 FPS değerlerinde dans ederken abimin bilgisayar da ise 60 FPS stabil bir şekilde oynuyor hatta ayarlari biraz daha açık.

Yani demem o ki 3 kuruş fazla olsun nvidia olsun. Kafan rahat olsun. Masaüstünde ki farki bilmem. Kullanmadığım şey için yorum yapamam.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı