Neden orijinal oyun?

1- Korsan oyunlarda oyunun abuk sabuk açılmaması hata vermesi.
2- Korsan oyun piyasasının eskisi gibi olmaması.
3- Steam başarımları, oynama süresi falan.
Eski oyunları mecbur crack indiriyorum. Ona yapacak bir şey yok.

Benimde oynadığım oyunların çoğunluğu orjinal ama basit mecburen yapıyoruz. Yaşadığım ülke de özel fiyatlandırma yok dil desteği yok doğru dürüst community yok neden bir oyuna bu kadar para vermeliyim ki? Yani zaten verecek param yok mecburen crack indiriyorum ve burada beni zaten takan bir şirket yok beni müşteri olarak görmüyorlar. Çalma olayına gelirsek eğer burada suç varsa cezasını şirket/hükümet keser çoğu ülke bu olayı bu kadar umursamıyor.

Et ile oyunu neden bir tutuyorsunuz?
Hocam mesele kıyaslama değil, olay korsan oyuna kolay ulaşabildiğiniz için para verme gereksinimi duymamanız. Misal et iskender yemek istiyorsunuz ama paranız yok, et iskenderi bedavaya alma şansınız var mı kolay yoldan ? Anca bir lokantaya gidip benim karnım aç param yok bedavaya verirmisin demeniz lazım, ya da yiyip parasını ödemeden kaçmanız lazım.İki şekilde de mağduriyet yaşarsınız. Ama bir oyunu alacak paranız olmadığınızda tek tıkla indirip oynayabiliyorsunuz.Kimse sizi açık şekilde görmüyor, suçlamıyor ve yargılayamıyor. Yani fırsatınız olduğu için bunu yapabiliyorsunuz. İkisi de hizmet ikisi de ürün. Et iskenderi 10-20 dakikada tüketirsiniz ve karşılığında ücret ödersiniz. Bir oyunu aldığınız zaman ise size günlerce haftalarca zaman geçirme, eğlenme fırsatı verir. Dediğim gibi ben korsan kullanan kişilere pis kaka yapıştırması yapmıyorum, ülkedeki durumda şartlarda malum. Fakat bunu alışkanlık haline getirip bırakın 1000 lira üstü oyunları 10 liralık oyunu indirip oynayan var. Bu ekonomik boyutuda aşıyor.

• Steam hesabım üzerinde oynadığım saati görebiliyorum.
  • Arkadaşlar sekmesinde o an oynadığım oyunun adı yazıyor.
  • Kurulum sırasında uğraştırmıyor.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı