Neden orijinal oyun oynamalıyım?

Mr.ArtoMskA

Picopat
Makaleler
1
10 senedir oyun oynadım hala oynuyorum. Ama bu güne kadar oynadığım oyunlardan. Far Cry 3, Dishonored, Mafia 2 ve daha birçok oyunu korsan olarak oynadım. Ve hiçbirinde virüs vs yoktu. Peki orijinal oyun ile bu oyunlar arasında ne fark var? Bakın Steam'de Far Cry 3 13 TL'ye düşmüş. İstersem alırım ama bilgisayarımda zaten var. Bana orijinal oyun oynama konusunda öyle bir şey söyleyin ki ikna olayım ve Steam'den orijinal oyun alayım. Far Cry 3 Steam'de %85 İndirimli

Son düzenleyen: Moderatör:
Emek nedir, hırsızlık nedir biliyorsanız zaten oynamazsınız. Sizin günlerce, aylarca sürede yaptığınız parayla sattığınız bir şeyi birinin alıp ücretsiz kullanmasını yaşamadığınız ya da kısaca emeğiniz çalınmadığı sürece bunu anlamanız zor.

Bunun yanında virüs vb. durumlar da var, siz bulaşmadığını düşünürsünüz fakat belki bulaşmıştır, ne amaçlı bir yazılım olduğunu bilmeniz zor.

Durumun yoktur vs. kenarda oynarsın gene bunu çıkıp bir de başarıymış gibi anlatanlar var ve bunların neyse yazmayacağım.

Oyunları yapan ekipler var ve oyunlara harcadıkları emeğin karşılığı olarak bu ücreti ödüyoruz. Özellikle bağımsız oyunların yapımcılarını desteklemek için indirim olmadığı zamanlarda satın alırım. Çünkü Steam indirimleri bağımsız oyun yapımcıları için külfet niteliğindedir.

Oyuna açtığınızı siyah ekran gelip sonra masaüstünüze bakıp "Sanırım hacklendim" dememen için.

Geri
Yukarı