Neden oyun için iPad ve iPad mini almamalısınız?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu yanlış bir bilgi kuzenimin Tab A5'i hala çoğu orta seviye oyunu açıyor kardeşi sabah akşam kullanıyor. Alınalı 4 yıldan fazla oldu.

Bir ipad kadar stabil ve akıcı oynatamaz ondan bahsettim.

iPad 8 kullanıyorum. Hayatınızda iOS cihazınız olmuş ama kullanmamışsınız. RAM yetersizliğinden oyun atıyor ve hata veriyor boş konu açmanın zaten amacı yok.

iPad 8 kullanıyorum. Hayatınızda iOS cihazınız olmuş ama kullanmamışsınız. RAM yetersizliğinden oyun atıyor ve hata veriyor boş konu açmanın zaten amacı yok.

Sorun var o cihazda. Elimden çokça iOS cihaz geçti ve iPhone 6 da bile dediğiniz olmuyor.

Başlıkta gördüğünüz gibi neden iPad ve iPad mini almamalısınız?
1-düşük RAM:
iPad 9 dahil, eski nesilleri,
iPad mini 5 ve eski nesillerde 3GB RAM ve daha az RAM bulunuyor. Bu 3GB RAM günümüzde yetmiyor ve oyun oynayacaksanız RAM yetersizliği yüzünden oyundan atıyor. Oyun oynayamıyorsunuz.
2-kasa ve çerçeve sorunaları:
Bu modellerde kasa ve çerçeveler çok kalitesiz. Soyulma oluyor ve boyası çıkıyor. Makale yazacaktım ama makale seçeneği yoktu.

Galiba iPadOS ile Android'i karıştırdınız 🤨

Konuda yazılanların hepsi çok saçma geldi bana.
Sadece Genshin Impact gibi oyunlarda alüminyum kasa tutulamayacak kadar fazla ısınıyor, başka da sıkıntısı yok.

bu da kanıtı. Övup övup bitiremediğiniz IOS'un artık fanboyu olmayın
Sorun var o cihazda. Elimden çokça iOS cihaz geçti ve iPhone 6 da bile dediğiniz olmuyor.

Cihazda neden sorun olsun? Yurt içi cihaz kaçak falan değil 128 GB. Siz hiç oyun oynamamışsınız ya da cihazı tam kullanmamışsınız.

Dosya Ekleri

• 81572551-A09F-4590-8FB2-F4818F3A7E72.jpeg
    81572551-A09F-4590-8FB2-F4818F3A7E72.jpeg
    17,7 KB · Görüntüleme: 78

Elimden Allah bilir kaç Apple cihaz geçmiştir. iPhone 4S'ten 13 Pro Max'e kadar neredeyse bütün telefonlarda ve iPad Air 2'den iPad 5. Nesile anılarım var. Düşük RAM'e sahip olmalarına rağmen taş gibi çalışıyorlardı.
bu da kanıtı. Övup övup bitiremediğiniz IOS'un artık fanboyu olmayın

Cihazda neden sorun olsun? Yurt içi cihaz kaçak falan değil 128 GB. Siz hiç oyun oynamamışsınız ya da cihazı tam kullanmamışsınız.

Siz de isterseniz 1 kere hata çıktı diye hater olmayın. Hangi oyunda hata çıkıyor? Başka oyunda çıkıyor mu?

Elimden Allah bilir kaç Apple cihaz geçmiştir. iPhone 4S'ten 13 Pro Max'e kadar neredeyse bütün telefonlarda ve iPad Air 2'den iPad 5. nesile anılarım var. Düşük RAM'e sahip olmalarına rağmen taş gibi çalışıyorlardı.

Çalışmasında sorun yok. Kullandığında yani oyun oynadığında RAM yetmiyor, oyundan atıyor.

Bu da kanıtı. Övup övup bitiremediğiniz IOS'un artık fanboyu olmayın

Apple'ın fiyatlarının çok fazla olup asla o kadar etmeyeceğini söyleyen ben 2dk da fanboy oldum :D

Cihazda sorun olmaması için bir sebep söyle? Teknoloji şans işi belki arızalı üründür.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı