Neden PC toplamak yerine GeForce Now kullanmıyorsunuz?

Çok ileri gelecek için evet doğru diyorsunuz. Ama yakın tarihte sanmam. Şu an internetten TV izleyebiliyoruz, hattâ yaklaşık 20 yıldır bu mümkün. Ama hâlâ TV'ye deli gibi para ödüyor ve kullanıyoruz. Şu an bu tabii ki azalmakta ama hâlâ uzun zamanı var. Belki bir 20 yıl daha sonra ölmeye başlayacak TV sistemi.
Bunun gibi düşünün daha çok var GeForce NOW gibi bulut sistemlerinin normal oyunculuğun önüne geçmesine.

Siz de haklısınız bu sistemler daha stabil çalışan şeyler değil. Belki 10 belki 15 yıl sonra normal oyunculuğun önüne geçeceklerdir. Sadece sistemi geliştirmekle bitmiyor, internetinde gelişmesi gerekiyor. Şu anlık sadece kablo ile bağlantıda iyi sayılabilecek bir düzeyde performans veriyorlar o da rekabetçi oyunlar hariç.

Bunun için internet de önemli, ha bir de ben kendimi biraz geliştirmek de istiyorum. Oyun geliştirmek, logo tasarım veya programlama falan filan gibi.

Bilgisayar fiyatlarını bilmemde oyun fiyatları da çok yüksek. Senin sisteme RTX taksak sıkıntı çıkmaz ama oyun almaya para yetişirse tabii.
RTX alacak parası olan adam oyun fiyatlarını takmaz. Sonuçta o ekran kartını o yüksek fiyattaki AAA oyunlarını oynamak için alıyor. Olan bizim gibilere oluyor :) İndirim kovalamaktan başka işimiz yok.

RTX alacak parası olan adam oyun fiyatlarını takmaz. Sonuçta o ekran kartını o yüksek fiyattaki AAA oyunlarını oynamak için alıyor. Olan bizim gibilere oluyor :) indirim kovalamaktan başka işimiz yok.

RTX alacak adam da takar bir oyuna 400TL vermek koyar oyun 30 saatte bitiyor CoD alıysan 5 saat.

RTX alacak parası olan adam oyun fiyatlarını takmaz. Sonuçta o ekran kartını o yüksek fiyattaki AAA oyunlarını oynamak için alıyor. Olan bizim gibilere oluyor :) indirim kovalamaktan başka işimiz yok.

Haklısın ama benim kuzenimde GTX 1080 var canavar gibi kart tabii 3 yıl önce aldı oyun yok içinde. Ondan sonra mesela RTX ekran kartlı laptop alacak olan arkadaşım var benden duyup almamıştı oyun fiyatlarını. Zaten kendi parasıyla biriktirip alacaktı.

Haklısın ama benim kuzenimde GTX 1080 var canavar gibi kart tabii 3 yıl önce aldı oyun yok içinde. Ondan sonra mesela RTX ekran kartlı laptop alacak olan arkadaşım var benden duyup almamıştı oyun fiyatlarını. Zaten kendi parasıyla biriktirip alacaktı.
Arkadaşına benim profil fotoğrafımı göster.

30TL (Gamepass) x12 = 630
120TL (İnternet) x12= 1440
Yıllık GFN: 700
------------------------------------------
Toplam: 2700TL.

XSX alıp gamepass kullanın daha iyi.

Geri
Yukarı