Neden Redmi Telefon Almamalıyız?

Mesajlarınız çok saçma. 1. olarak Redmi 8A sahibiyim, dikkat edin Note 8 değil. 8A, üstelik telefon geçen sene ekim sonu çıkmasına rağmen MIUI 11 ile birlikte Android 10'a yükseltildi ve telefonun belleği zaten 2 GB. Boşta 2.5 GB harcıyormuş ya herhangi bir kasma donma sorunu yok şu an. 32 GB depolama, 2 GB RAM ve Snapdragon 439 işlemci mevcut. Bence alınabilecek en iyi telefonlardan biri parasına göre.

Mesajlarınız çok saçma 1. olarak Redmi 8A sahibiyim dikkat edin Note 8 değil 8A üstelik telefon geçn sene ekim sonu çıkmasına rağmen MIUI 11LE birlikte Android 10A yükseltildi ve telefonun belleği zaten 2 GB boşta 2.5 GB harcıyormuşya herhangi bir kasma donma sorunu yok şu an 32 GB 2 RAM Snapdragon 439 işlemci mevcut.

Olabilir ama geneli sorunlu Redmi serisinin. Sizde problem yok diye bu durumların gerçeğini değiştiremez.
Yoksa 3 yıllık Xiaomi kullanan ben de biliyorum gidip Redmi almayı. Ucuz ama bir sebebi var ki almıyorum işte.

Müzik uygulamasında da var kanser ediyor insanı. Ama o reklamlar kapatılabiliyor ayarlardan.
Düşünsene, telefonunda rahatlayıp müzik dinlediğin müzik uygulamasında bile reklam var ve sen bunun için önemli zamanını harcayıp ayarlardan reklamları kapatmak zorundasın.

- This post was made by One UI gang.

Olabilir ama geneli sorunlu Redmi serisinin. Sizde problem yok diye bu durumların gerçeğini değiştiremez.
Yoksa 3 yıllık Xiaomi kullanan ben de biliyorum gidip Redmi almayı. Ucuz ama bir sebebi var ki almıyorum işte.

Sende sıkıntı olması başkasında olacağı anlamına gelmez, sana kötüsü denk gelmiş.

Sende sıkıntı olması başkasında olacağı anlamına gelmez sana kötüsü denk gelmiş.

Ben Redmi kullanmadım bu zamana kadar. Forumlar sağ olsun onlarca insanın yaşadığı sorunu benim önüme sergiliyor. Bu ne demek oluyor?

Redmi Note 6
Redmi Note 7
Redmi Note 8

Böyle yaparsak yüzlerce insanın sorun yaşadığını gördüm. Ghost screen ağırlıklı olmak üzere.

Geri
Yukarı