Neden Redmi Telefon Almamalıyız?

Dolar değil hocam. Artık 200 Dolar altı telefonlar 200 dolardan vergilendiriliyor bu vergilendirme sistemi olmadan önce 1500TL'ye bulunabilen Realme 5i şu anda 2200TL civarı.
Evet doğru o konudan da haberim var. Haklısınız. Bir ara Note 8 2000 lira olsa o da yeter diye düşünmüştüm. İyi ki olmamış :)

Şu nasıl sizce yeni çıktı. Bu da Miui 12 arayüzü kullanıyor.

Evet doğru o konudan da haberim var. Haklısınız. Bir ara Note 8 2000 lira olsa o da yeter diye düşünmüştüm. İyi ki olmamış :)

Şu nasıl sizce yeni çıktı. Bu da MIUI 12 arayüzü kullanıyor.

Güzel fakat bu fiyatlarda kişisel tercihim P40 Lite olurdu. Poco serisini tam olarak anlamış değilim açıkçası.

iPhone almaktan daha iyidir.

Dostum iOS ile MIUI karşılaştırılamaz. iOS en az on kat daha stabil daha hızlı. Redmi ile iOS karşılaştırılamaz çünkü Redmi'nin telefonları giriş orta segmente hitap etmeye çalışıyor. Apple ise direkt olarak üst segmente çıkarıyor telefonlarını.

Güzel fakat bu fiyatlarda kişisel tercihim P40 Lite olurdu. Poco serisini tam olarak anlamış değilim açıkçası.

Dostum iOS ile MIUI karşılaştırılamaz. iOS en az on kat daha stabil daha hızlı. Redmi ile iOS karşılaştırılamaz çünkü Redmi'nin telefonları giriş orta segmente hitap etmeye çalışıyor. Apple ise direkt olarak üst segmente çıkarıyor telefonlarını.
Kendime alsaydım P40 Lite üzerinde daha fazla düşünecektim. Benim de bir ara aklıma yatmıştı. Garanti konusunda da Huawei'nin daha iyi olduğu söyleniyordu. Şikayetvar üzerinden de öyle görünüyor. Ama işte herkesin tercih edeceği bir durum değil anlaşılan.

Redmi Note 7 bile 2000TL'yi geçmiş yazık, çok yazık.

IOS kısıtlayıcı ve kullanımı Android kadar zevkli değil. macOS kullanırım ama IOS kullanmam. Iphone'u, yıllardır satın almıyorum. Gerçi artık macOS'u da yavaştan bırakma vakti geldi, çünkü arayüzü son betayla birlikte iğrenç yaptılar. Apple Mac donanımı da, Ipad'e benzedi.

G

IOS kısıtlayıcı ve kullanımı Android kadar zevkli değil. macOS kullanırım ama IOS kullanmam. Iphone'u, yıllardır satın almıyorum. Gerçi artık macOS'u da artık yavaştan bırakma vakti geldi, çünkü arayüzü son betayla birlikte iğrenç yaptılar. Apple Mac donanımı da, Ipad'e benzedi.
Bu konuda katılıyorum fakat IOS ile MIUI karşılaştırılmamalı. MIUI 10 kat daha özgür fakat 10 kat daha yavaş. En güzeli saf Android.

Evet haklısın ancak gereksiz bir pahalılık var IOS'ta insanların şu an için durumu yok bence bu gibi sorunlar için bu markaların yeri çok farklı ve önemli geliyor bana.

Yeni konular

Geri
Yukarı