Neden Redmi Telefon Almamalıyız?

ve almaktan vazgeçtim. Ne aldım? Gittim 2500 liraya 4 GB RAM, 128 GB Depolama, 90 HZ ekran, 30W şarj, MediaTek Helio G90T işlemci. Arayüzü akıcı görünüyor uygulamalarla doldurulmamış. Saf Android gibi. Gerçi saf Android kullanmadım :)

Tabi Xiaomi kadar bilindik değil belki biraz risk aldım ama umarım uzun süre Annem sorunsuz kullanır.
Anladığım kadarıyla Realme 6 almışsınız. Realme daha iyi. Zaten Oppo'ya ait olduğu için içiniz rahat olsun.

Anladığım kadarıyla Realme 6 almışsınız. Realme daha iyi. Zaten Oppo'ya ait olduğu için içiniz rahat olsun.
Evet yazmayı unutmuşum ekledim :)

Duyduğuma göre Oppo'dan ayrılmış. Bakalım hayırlısı artık. Teşekkürler. Valla telefonlara baka baka beynim sulanmıştı. Seçim yapmak zor. Uygun fiyatlı güzel özellikleriyle görünce alayım artık kurtulayım dedim :)

Redmi öyle. P40 şöyle. Samsung şöyle derken o segmentte hepsinin iyi kötü özellikleri mevcut. Eliniz bir gidiyor bir geri geliyor :)

Evet yazmayı unutmuşum ekledim :)

Duyduğuma göre Oppo'dan ayrılmış. Bakalım hayırlısı artık. Teşekkürler. Vallahi telefonlara baka baka beynim sulanmıştı. Seçim yapmak zor. Uygun fiyatlı güzel özellikleriyle görünce alayım artık kurtulayım dedim :)

Redmi öyle. P40 şöyle. Samsung şöyle derken o segmentte hepsinin iyi kötü özellikleri mevcut. Eliniz bir gidiyor bir geri geliyor :)

Samsung'un 3000TL'ye kadar olan segmentteki telefonları başarısız. En az 3500TL civarına Samsung alınır.

Samsung'un 3000TL'ye kadar olan segmentteki telefonları başarısız. En az 3500TL civarına Samsung alınır.
Aslında Anneme almayı düşündüğüm için bir ara M31'mi alsam diye düşünmedim değil. Ama amoled ekran da bana sanki daha çabuk bozuluyormuş gibi yani ömürleri IPS kadar değil gibi geldi. İşlemci olarak da biraz gerideymiş sanırım. Uzun süredir kullandığı Samsung Note Edge de hayalet ekran oluşmuştu sonra da dikey çizgiler oluştu. Gerçi epey kullandı ama hayalet ekran yıllardır vardı. Şu an Samsung eskisi gibi değil yazılımı vs daha iyi deniliyor da bilemiyorum.

Aslında Anneme almayı düşündüğüm için bir ara M31'mi alsam diye düşünmedim değil. Ama AMOLED ekran da bana sanki daha çabuk bozuluyormuş gibi yani ömürleri IPS kadar değil gibi geldi. İşlemci olarak da biraz gerideymiş sanırım. Uzun süredir kullandığı Samsung Note Edge'de hayalet ekran oluşmuştu sonra da dikey çizgiler oluştu. Gerçi epey kullandı ama hayalet ekran yıllardır vardı. Şu an Samsung eskisi gibi değil yazılımı vs daha iyi deniliyor da bilemiyorum.

Yazılımı çok çok daha iyi. Üstteki arkadaşın dediği gibi 2 GB RAM'li Snap 439'lu telefonu Redmi Note 8'den daha akıcı gözüküyordu.

Geri
Yukarı