Neden Redmi Telefon Almamalıyız?

valla dostum 2018 başı bimden 1000 liraya redmi 5 plus aldım 3/32 modeli.

hala çatır çutur çalışıyor. aldığım günle arasında performans farkı %10u geçmez.

tek farklı kullanım şeklim hiç bir zaman stock rom kullanmadım. hep custom son 2 yıldır miui.eu

Telefon ya bu. Sana ütü yapmayacak. Şu an Redmi Note 7 kullanıyorum gayet memnunum. Banka kullanıyorum, Discord kullanıyorum, Youtube kullanıyorum, Whatsapp kullanıyorum. Bir de alo diyorum. Bir telefona 10 milyar vermenin anlamı yok 1700 TL'ye kullandığım uygulamaları niye 10.000 Tl'ye kullanayım? Sistemin kölesi olmayın.

Telefon ya bu. Sana ütü yapmayacak. Şu an Redmi Note 7 kullanıyorum gayet memnunum. Banka kullanıyorum, Discord kullanıyorum, YouTube kullanıyorum, WhatsApp kullanıyorum. Bir de alo diyorum. Bir telefona 10 milyar vermenin anlamı yok 1700 TL'ye kullandığım uygulamaları niye 10.000 TL'ye kullanayım? Sistemin kölesi olmayın.

Yanlış yazdın galiba hükümetin kölesi olmasın.

Telefon ya bu. Sana ütü yapmayacak. Şu an Redmi Note 7 kullanıyorum gayet memnunum. Banka kullanıyorum, Discord kullanıyorum, YouTube kullanıyorum, WhatsApp kullanıyorum. Bir de alo diyorum. Bir telefona 10 milyar vermenin anlamı yok 1700 TL'ye kullandığım uygulamaları niye 10.000 TL'ye kullanayım? Sistemin kölesi olmayın.

Hocam bir telefona 10000 TL veren insanı "sistemin kölesi" olarak görmenizi açıkçası çok saçma buldum. Bu kullanıcılar sadece Instagram kullanmayacak. Bu adam belki oyun oynayacak, belki fotoğraf çekecek, belki resim falan çizecek. Telefon sadece Instagram ve candy crush ile sınırlı değildir. He onu da geçtim, bir insan neden 10000 TL'lik telefon alabilmek varken 1000 TL'lik alsın? Herkes en iyisini ister bu kölelik değil insanın hakkıdır.

Bu kısımdan sonrası normal Xiaomi ve Redmi cihaz yorumudur.

Xiaomi ve Redmi kullanan 6 kişi var şu an çevremde.(1 adet MI8 SE 4 adet Redmi Note 8 1 adet Redmi Note 8 Pro.) cihazlarda kasma vb. şeylerle pek fazla karşılaşmadım. Yeterince iyi çalışıyorlar açıkçası. Ama biri hiçbiri Türkiye içinden almadı. Evofonedaki paraları gereksiz olarak görüyorlar.(Ki haklılar da) bu cihazları 1500 2000 bandına alıyorsanız bu ufak sıkıntılar bile çok problem yapmamalı, çünkü zaten o bütçedeki sıfır cihazların alayı arayüzde kasma vb. yapıyor. Fakat bu cihazlar herkesin kullanmasının verdiği parça ucuzluğu, hoparlör kalitesi, ekran boyutu, ve hiç olmazsa leğen plastiği olmayan kasalarıyla bu bantta en mantıklı cihazlar. Bizi 1500'e bunlara mahkum edenler utansın.(Bana para mı aldın falan demeyin ben Samsung kullanıyorum ve gördüklerim bunlar.)

150 200 dolar o telefonlar yani vasat.
TR'de pahalı nedeni araştır.
Kimse savunmasın ne bekliyorsun.
Arkaya 4 tane kamare koymakla 64megapiksel falan hikaye

Geri
Yukarı