Neden şarkıları çok kötü olan insanlar ünlü oluyor?

Landeon

Hectopat
Daha fazla  
Neden hep emek verilmeyen, sadece şarkı sözleri; "işte aşkım aşkım, bize ne yaptın, beni bıraktın, ben seni seviyordum, hani nerede tutku" nerede anlamlı sözler? Gerçekten insanların bu kadar vizyonsuz olması çok üzücü.

Popüler kültür köleliği başka hiçbir şey değil.
bknz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Elanur'u dinleyen veya sevenler olabilir ben sevmedim dinleyene saygım sonsuz ancak bana kalitesiz ve sadece para kazanmak için yapılan yapımlar gibi geliyor. @Landeon neden kahkaha attınız hocam?

Son düzenleme:
"Ay senin şeyini özledim, ısır ısır bitmez" gibi sözler türemeye başladı.
İnsanlar çok tuhaf. Hep tuhaf ve kötü şeyleri tercih ediyorlar.
Oysaki, yeteneğini çok güzel sergileyen ama insanların görmek istemediği şaheser sanatçılar var.

Son düzenleyen: Moderatör:
"Ay senin şeyini özledim, ısır ısır bitmez" gibi sözler türemeye başladı.
İnsanlar çok tuhaf. Hep tuhaf ve kötü şeyleri tercih ediyorlar.
Oysaki, yeteneğini çok güzel sergileyen ama insanların görmek istemediği şaheser sanatçılar var.
Bir de her sosyetik yerde çalıyor. kulaklarım hasar görmek zorunda mı yahu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Neden hep emek verilmeyen, sadece şarkı sözleri; "işte aşkım aşkım, bize ne yaptın, beni bıraktın, ben seni seviyordum, hani nerede tutku" nerede anlamlı sözler? Gerçekten insanların bu kadar vizyonsuz olması çok üzücü.

Genel de dinleyip geçenler onlar emin ol birçoğu sözlerine bakmıyor kulağına hoş geliyor diye dinliyor. Veya X kişisi dinliyor ben de dinlemeliyim gibisinden. Arabada son ses açıp dinleyenler de var tabii.

bknz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Elanur'u dinleyen veya sevenler olabilir ben sevmedim dinleyene saygım sonsuz ancak bana kalitesiz ve sadece para kazanmak için yapılan yapımlar gibi geliyor. @Landeon neden sinirlendiniz hocam?
Şarkıya kızdım hocam üstünüze alınmayınız.
Genel de dinleyip geçenler onlar emin ol birçoğu sözlerine bakmıyor kulağına hoş geliyor diye dinliyor. Veya X kişisi dinliyor ben de dinlemeliyim gibisinden. Arabada son ses açıp dinleyenler de var tabii.
Autotone bastıkca basınca herkesin kulağına hoş gelir tabi.

bknz:
Elanur'u dinleyen veya sevenler olabilir ben sevmedim dinleyene saygım sonsuz ancak bana kalitesiz ve sadece para kazanmak için yapılan yapımlar gibi geliyor. @Landeon neden sinirlendiniz hocam?
Şimdi kim ne der bilemiyorum ama Elanur'un büyük fanıyım. Zamanında DC'den adam çekerek oyun oynardı (subları ile). Ne günlerdi be... Yeni şarkısı bence kötü değil. Sadece çok emek verilmediği ortada.

bknz:
Çok haklısınız. Yapılan bu tarz şarkılar bana da sadece para kazanmak için yapılıyor gibi geliyor.

Geri
Yukarı