Neden sevgilim olmuyor?

16 yaşındayım ama hiç sevgilim olmadı ve olmasına gerek de yok. Annem, babam, anneannem, dedem, kardeşlerim bana yetiyor. Zaten lisedeki sevginin bir değeri yok ki. Üniversiteye geçince herkes birbirini unutuyor. Arkadaşlar demiş zaten 13 yaşında sevgiliye sahip olmamanın hiç önemi yok. Kaldı ki ben de çok büyük değilim.16 yaşında da bunun bir değeri yok. :D

Bunun nedenini kendinde değil dışarda araman demek ki konuştuğun kızlar Level 1 ya da 2ci seviye kızlar olabilir senin levelında anladığım kadarıyla 20 ya da 30 Level olduğu için bu tür kızlarda boostlanmak istiyor ama dediğim gibi kendi levelına göre kız arkadaş bulmalısın yoksa yüksek seviyede kız bulursan onlar seni Boost'lar şimdiden teşekkürler.

1612605070234.png

Böyle demenizden kaynaklı olabilir mi?

Yazık, acıyorum sizlere... 12 yaşında bu hayallere sahip olacağınıza güzel bir lisede okumak veya ileride olacağınız mesleği düşünmeniz gibi sizi daha ileri taşıyabilecek hayaller yerine sizinle sevgili olduğu kılıfının altında sizi kullanacak daha sonra saçma bir bahaneyle sizi bırakacak bir kişiyi hayal ediyorsunuz. Aşk üniversite yıllarına kadar uyuşturucuya benzer. Bir keyif alırsınız ancak dönütleri çok ağır olabilir. Bu sebepten hinduizm tamamıyla bir zırvadır.

Neden hiç sevgilim olmamış olabilir?
Güzel hayallerim (İzmir'de) akşam şehrin ışıklarında teleferiğe binmek. Akşam folkarttowers veya mistral İzmir'de (gökdelen isteyen Google'dan bakabilir) şehrin ışıklarına bakarak yemek yemek. Şehrin bornova tarafın da (isteyen araştırabilir) AVM'lere falan gitmek.

Asla sapıkça veya kabaca bir davranışım olmadı. Zaten o tarz birisi değilim her konuştuğum kız "senin gibi bir sevgilim olsun istiyorum" diyor fakat sevgili olmalı mıyız veya sorduğum zaman hayır veya olmaz cevabını alıyorum.
Bunu sebebi ne olabilir?

Bir sürü şey yazdım sonra yaşının 13 olduğunu öğrendim ve vazgeçtim çok üzülesi bir durumdasın 13 yaşında böyle şeylerle ilgilenmen çok boş ve gereksiz bu şekilde gidersen ileride de bir şey olamazsın çok ağlarsın.

Neden hiç sevgilim olmamış olabilir?
Güzel hayallerim (İzmir'de) akşam şehrin ışıklarında teleferiğe binmek. Akşam folkarttowers veya mistral İzmir'de (gökdelen isteyen Google'dan bakabilir) şehrin ışıklarına bakarak yemek yemek. Şehrin bornova tarafın da (isteyen araştırabilir) AVM'lere falan gitmek.

Asla sapıkça veya kabaca bir davranışım olmadı. Zaten o tarz birisi değilim her konuştuğum kız "senin gibi bir sevgilim olsun istiyorum" diyor fakat sevgili olmalı mıyız veya sorduğum zaman hayır veya olmaz cevabını alıyorum.
Bunu sebebi ne olabilir?

Bende ne kadar uğraşsam da sevgili yapamadım erkekler niye böyle?

Efendi olmaktan vazgeçmelisin dayı, biraz kaba olmak lazım :) Bunlara ek olarak karşındaki insana değer vermemen gerekiyor ki, vazgeçilmez ol. Oltayı çok sıkarsan balık yakalayamazsın, gevşek bırakırsan da balık yakalayamazsın. Kararında olmak lazım bu dediklerimi uygularken. Kendini vazgeçilmez hissettirmen gerekiyor, bunların tüm ipuclarını vermeyeceğim. Maalesef günümüz ilişkileri eskisi gibi değil, özellikle son iki, üç yıldır epey garipleşti. Çağa ayak uydurmak lazım.

Gelecek (evlilik vb) düşünüyorsan tavsiyelerimi dikkate almamalısın :)
Bende ne kadar uğraşsam da sevgili yapamadım erkekler niye böyle?
Sorun erkeklerde değil ne yazık ki. Kızların kendini olgun sanması ve kibir

Yeni konular

Geri
Yukarı