Neden sevgilim olmuyor?

Neden hiç sevgilim olmamış olabilir?
Güzel hayallerim (İzmir'de) akşam şehrin ışıklarında teleferiğe binmek. Akşam FolkartTowers veya Mistral İzmir'de (gökdelen isteyen Google'dan bakabilir) şehrin ışıklarına bakarak yemek yemek. Şehrin Bornova tarafın da (isteyen araştırabilir) AVM'lere falan gitmek.

Asla sapıkça veya kabaca bir davranışım olmadı. Zaten o tarz birisi değilim her konuştuğum kız "Senin gibi bir Sevgilim olsun istiyorum" diyor fakat sevgili olmalı mıyız veya sorduğum zaman hayır veya olmaz cevabını alıyorum.
Bunu sebebi ne olabilir?
İlk önce şu soruyla başlayayım: Profil fotoğrafındaki sen misin?

Evet güzel zamanlardı ama geçti maalesef :) önümüze bakacağız.

Değil taner tolgamıydı neydi o adam
Keşke önümüze bakıyoruz da arada özlüyorum.
İlk önce şu soruyla başlayayım: Profil fotoğrafındaki sen misin?
O yaşta kas ve boy olamayacağına göre hocam. Taner Tolga Tarlacı diye biriydi galiba hatırlamıyorum. Sadece sapık bir zihiniyetli biri olduğunu hatırlıyorum.

Bu özellikler gerekli değildir ya nefes alan bir sarışın mavi göz olsa da yeter. :D
Şu bu hikaye. Kim ne derse desin para ve kabadayılığa bakıyorlar. Başka bir şey değil. Sonra da şiddet oldu mu "Erkek Terörü" deyip tüm centilmen erkekleri de zan altında bırakıyorlar.

Konuya gelecek olursak bunu dert etme dostum. Zamanı gelince bulabilirsin birini. Bulamazsan da dert etme, bu hayatta her şey karı kız değil. Kendini ve dünya görüşünü geliştirmeye çalış, kitap oku, hobi edin.

Şu anda 13'üm. Ayrıca amacım öpüşmek veya cinsellik ayrıca herhangi bir kızı kullanarak millete hava atmak değil.
Ayrıca şunu bilmenizi isterim yaşımın 13 olması benim bilgisiz bilinçsiz olgun olmayan birisi olduğum anlamına gelmez.
Sanırım çok ön yargılısınız.

Şahsen önceden zeka ve düşünce yapımın 13 değil 16-20 olduğunu düşündüğümü söylemiştim fakat herkes bana benim olgun değil çevremin olgun olmadığını söylemişti.
Kardeş 13 diyorsun bende 18 falan zannettim derde bak. Yaşın ilerlesin olur. :)

Neden hiç sevgilim olmamış olabilir?
konuştuğum kız "Senin gibi bir Sevgilim olsun istiyorum" diyor fakat sevgili olmalı mıyız veya sorduğum zaman hayır veya olmaz cevabını alıyorum.

Demek ki istediğin kadının iç güdüleri için yeterli değilsin.

Geri
Yukarı