Neden sevgiliniz yok?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

M4VER1CK

Hectopat
Makaleler
1
Neden sevgiliniz yok veyahut neden sevgili edinmek istemiyorsunuz ? Kendinize güveniniz mi yok yada sevmeye değer insan mı bulamıyorsunuz ? Türkiye gibi her şeyi bozuk olan bir ülkede ikili ilişkilerin normal olmasını bekleyemeyiz tabi, kutuplaşma ve cinsiyetçilik hat safhada. Şahsen ben bir keresinde aşık olup hayatımın hatasını yapmış oldum, bu saatten sonra beni ben olduğum için sevecek bir insan ile birlikte olmayı tercih ediyorum ve asla ilk adımı atmayı düşünmüyorum. Gelmeyecekse de umurumda değil çünkü iplemiyorum. Peki sizin durumunuz nedir ? Gelin bu konu hakkında konuşalım ve birbirimize tavsiyeler verelim.

Şu tarz konuları gördüğüm zaman midem bulanıyor artık. Minimum 5 sayfalık konuya hoş geldiniz.
Ben foruma ara sıra giren bir insanım, genelde sosyal'in çoğunluğuna hitap eden konular açmaya çalışıyorum. İnsanlara yardımcı olmayı, onlara önerilerde bulunmayı veyahut kendi içimi dökmeyi amaçlıyorum. Eğer bu tarz konuları görmek istemiyorsanız görmezden gelin. Dediğim gibi açtığım konular forumdaki insanların geneline hitap ediyor.

asdasd.png

Açıkçası 2 kere yüzüstü bırakılınca hayattan soğumuştum o derece kötü hissediyordum. Biri sevmediği için bırakmıştı öbürü de yalan söyledi diye ben bırakmıştım. Kızların çoğu ( özellikle benim gibi gençler ) gerçekten iğrenç diyebileceğim kişiliklere bile sahip olabiliyorlar ki bu çok kötü bir şey. Cinsiyet ayrımı olmasın, böyle erkekler de var. Malum ben straight bir erkeğim ve sevgililik üzerine eleştiri yapıyorum. Kızlarla ilgili konuşacağım. Mizah anlayışı olmayan, tek bildiği instagram, tiktok gibi mecralarda takılıp tüm zamanını mesajlaşmakla kafelerde falan geçiren, erkeklerin BAD BOY'unu ve cüzdanı büyüklerini beğenen tipler gördükçe artık soğumuştum kızlardan. Bir yıl falan böyle devam ettikten sonra okulumda bana iyi davranan bir kızla tanıştım. Aylarca onunla da iyi geçinince umutlarım tekrar yükseldi ve şuan beraberiz. Umarım kendisi son ve ebedi sevgilim olur ve herkes de böyle birini bulur. Evet konu neden sevgiliniz yok ve bu konu sevgilisi olmayanlar için aslında ama ben de böyle bir boş atayım dedim bakınmışken. Bir zamanlar tamamen soğumuştum falan çünkü. Öyle işte, iyi günler herkese.

Ortaokul ve lise zamanlarında bomboş bir eylem çünkü. Vücut hormonal olarak oturmadığı için, tam olarak olgunlaşamadığın için ne hissettiğini sen bile doğru düzgün kestiremiyorsun; üstüne ergenin tekinden 7/24 trip yeme durumu var. Okul, ders falan zaten ut vuruyorsun.

Hayatına büyük bir çelme kısaca. 20 yaşından önce gerçek sevginin ne olduğunun anlaşılamayacağının kanaatindeyim. Hayatımı da baştan aşağı şekillendireceği için okulda başarılı olup iyi bir üniversite kazanabileceğimi çok düşünmüyorum.

Ama sorarsan cinsiyetçiliğim de yok, karşı cinsle gayet de güzel iletişim kurabiliyorum, bulmak istesem de bulamayacak birisi değilim diye düşünüyorum. Tamamen isteksizlik kısaca, üniversite zamanlarında üzmeyecek birini bulursam düşünebilirim.

@M4VER1CK Orası öyle tabii. İşin esprisi bir yana, cidden dışarı adım atmak için 100 TL vergi veriyoruz gibi hissediyorum. Kadın milleti malum, sosyal olmayı çok sever. Dizlerini kırıp yatmaz göbüşümde. Durmadan bir şeyler yapmak zorundayız. Buna da para dayandırmak çok zor. Kendi masraflarını karşılasa bile ben kendi masraflarımı ne yapacağım? 😂

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı