Neden sevgiliniz yok?

Hiç sevgilim olmadı olsun ister miyim? Evet isterim nasıl bir his olduğunu tatmak için ama bu zamana kadar da hoşlandığım biri çıkmadı hoşlandığım birini bulur açılmayı da başarırsam olur sanki. 😄

Genelde sevgili türü şeylere "gereksiz" veya "saçma" diyenlerin hiçbirinin ya sevgilisi olmamıştır ya da yanlış kişiyle olmuşlardır. Bu yüzden böyle düşünmeleri bana tamamen saçma geliyor. Sevgilinin olması bence muazzam bir his, bunu insanların istememeleri çok ilginç.

e5b4f733-1374-4d9a-aa56-89d005638296-m.jpg

Ergenlik Hardcore

Uzun bir ilişkim olmuştu. Kendisini çok sevmiştim, ondan ayrıldıktan sonra çok kişiyle konuştum ama anladım ki ben cidden onu sevmişim, uzun zaman oldu... Zamanında çoğu salaklıklar yaptım belki benden nefret bile ediyordur, ama ben onu hep güzel hatırlayacağım.

Kaderimiz olan aşkı değil de, aşkıyla kaderimizi değiştirene...

Bende şöyle bir döngü var, kendimi yalnız hissediyorum birisi ile konuşmaya başlıyorum ilişkimiz bir yere geldikten sonra aşırı sıkılıyorum, sürekli ilgilenmem gerektiği için.
Arayı açıyorum ilişkimi kesiyorum, bir süre sonra gene kendimi yalnız hissediyorum.
3D kızlar galiba beni tatmin etmiyor.

Bir de evlilik hayalleri kurup çocuk büyütme düşüncelerine giriyorlar ya bu yaşta, komedi :D

Yeni konular

Geri
Yukarı