Neden taraflı haber yapanlar ceza almıyor?

<Ceza hiçbir zaman çözüm olmamıştır.> ve <Dayak (ceza olarak anlayın) cennetten çıkmadır.> hangisine göre davranıp ceza verelim? :D

Bilmiyorum ama haber konularını açanlar genelde tarafsız bir şekilde açıyor ama altına yazılan mesajlar sanki konu sahibi taraflı ve dalga geçmek için konu açmış gibi gözüküyor halbuki öyle değil.

Kime göre taraflı? Taraf konusu değişkenlik gösterir.
Aga sana katılıyorum ancak şöyle de demem gerek: Twitch de bu durumda, çok fazla. Bence bu gelirse Twitch'in de el atması lazım. Sayabileceğim bir sürü yayıncı var ancak rencide olmalarını istemiyorum. Zaten takipçileri kim olduklarını biliyorlardır.
Eğer siyasilere haber yapmak zoruna gidiyorsa git diktatörlük altında yaşa. Adamlar ne güzel haber yapıyor?

Ne güzel haber dediğin kişiler taraf tutarak, a haber gibi haber yapıyor.

Adam Ali Babacan'ın yüzüne mavi akpli dedi. İzlemeden yorum yapıyorsunuz. Jahrein, Purple bixi en tarafsız kişilerdir. Kendisi milletvekillerine bile yazdı. İyi partinin milletvekilinin fotoğraflarını gösterdi, adama özür diletterdi.

Adam Ali Babacan'ın yüzüne mavi akpli dedi. İzlemeden yorum yapıyorsunuz. Jahrein, Purple bixi en tarafsız kişilerdir. Kendisi milletvekillerine bile yazdı. İyi partinin milletvekilinin fotoğraflarını gösterdi, adama özür diletterdi.
Ben o konudan bahsetmiyorum, eyvallah yapsın yayınlarını. Umurumda bile değil. Jahrein'i günahım kadar sevmem.

Eee? Tarafsız olmadığını nereden çıkardınız?
Forumda haber yapanların hepsi muhalefetin tarafını tutuyor ve bazenleri sırf iktidara karşı olacağım diye saçmalıyor. Arkadaş bundan bahsediyor galiba. En azından ben onu kastediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı